Při ‚lovu‘ pana Vysněného se vám stále nedaří zaseknout udičku? Přečtěte si, co muže upřímně děsí, a vylepšete svůj styl na jedničku.

Život single vám nevyhovuje (ačkoliv před kamarádkami tvrdíte, jaké má výhody) a toužíte po partnerském vztahu víc než po čemkoliv jiném. Jenže neustále narážíte na neúspěch – sám od sebe vás na rande žádný muž nepozval opravdu hodně dlouho, a dokonce nemáte ani signály, že by vás muži vyhledávali očima na ulici, ve společnosti nebo v dopravních prostředcích. A když už nějaké rande proběhne, podruhé vám žádný z chlapíků, kteří vás zaujali, nikdy nezavolá. Ten jediný, který vydržel déle, řekl „Promiň, já se teď vlastně moc vázat nechci,“ na třetím rande. Čím to? Následující seznam shrnuje možné prohřešky, kvůli kterým se ženy připravují o možnost potkat životního partnera.Chyba č. 1  Neusmíváte se a kritizujete samu sebe


Úsměv byl podle odborníků z univerzity v Yale zařazen mezi pět nejpřitažlivějších signálů, které k vám mohou muže přivábit. Používejte tedy úsměv jako ‚mužolapku‘, a to dokonce i v případě, že mnoho důvodů usmívat se nemáte.

Dobrá zpráva: Dá se to natrénovat. Začněte tím, že se ráno usmějete na sebe do zrcadla. Nekritizujte své nedostatky, nesrovnávejte se s okolím a soustřeďte se na své přednosti. „Atraktivita ženy totiž nezávisí ani tak na vzhledu, ale na tom, co vyzařuje,“ říká přední psycholožka Jitka Douchová a dodává: „Srovnávání se s ostatními vede rovnou do pekel. Nejpřitažlivější jsme, když jsme spokojené samy se sebou.“

Náš tip: Pozor na řeč těla. Pokud kráčíte s rukama zkříženýma na prsou, působíte na okolí naprosto nepřístupně a jen málo­-který muž by se odvážil vás oslovit.


  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:04