Vy neodoláte jak lahodným drinkům, tak pozvání k němu domů. Ale co se bude dít ráno, až se střízlivá proberete u něho v posteli?

Někdy bývají tyto ranní situa­ce vypjaté až trapné. Ale ne každý chlap se chová jako největší nadsamec a borec. To znamená, že nemusíte po sexu odcházet z jeho bytu ponížená. A jestliže jde o první milování v novém vztahu, můžete vzít iniciativu do svých rukou. Protože hlavně muži po prvním sexu zažívají paniku. Z toho plyne jejich zvláštní chování, které si my ženy nedovedeme vysvětlit a jsme z toho právem zklamané. Proč jsou  pánové tvorstva podráždění, nervózní a nevrlí? Protože i oni řeší v hlavě spoustu otázek. A které? Tady jsou:


Mám zůstat, nebo odejít?

Jestliže se probudí první, bude vyčkávat, až se probudíte vy. Potom zase bude dělat, že spí. Jednoduchá, leč velmi oblíbená taktika. Pokud byl sex jednorázovou záležitostí, ráno všechno končí. To myslím poznáte oba dva na první pohled. Víte, jak to bývá. V noci, když jste s ním tančila, vám připadal jako neodolatelný samec, připomínající Johnnyho Deppa. Jenže ráno, po vystřízlivění je realita zcela jiná. Abyste předešla trapnému momentu, vložte do toho humor. Buďte vtipná a slušně známost na jednu noc vyprovoďte ke dveřím. Někteří muži se do toho ale vloží sami. Cítí se tak nejistě, že přejdou rovnou do útoku a jsou nepříjemní. Tím pádem se nemusíte už vůbec přetvařovat. Rychle se rozlučte a pošlete namachrovaného samce domu.


Byl jsem dost dobrý?

Můžete být jeho největší životní omyl, který se udál díky bujarému firemnímu večírku, nebo se vy dva už nikdy neuvidíte, ale tuto otázku řeší muži po každém svém výkonu. U jednorázovek se chlapi snaží dostat ze sebe co nejvíce a neberou příliš ohledy na to, co chce nynější žena. Prostě a jednoduše si užijí, ale zároveň si dají záležet, aby se jejich výkon rovnal tomu nejlepšímu milovníkovi planety. Zato první sex v novém, ještě čerstvém vztahu, bývá neohrabaný, vystresovaný a o nějakém super milostném zážitku nemůže být ani řeč. Nejste ještě dostatečně sladění a pracují zde nervy z toho, co kdo má rád a co si k druhému můžete dovolit. Upřímně, jen totální blbec se vás na rovinu zeptá, jak skvělý byl v posteli. Ale to nezname­ná, že to nechce slyšet. Muž to chce vždy slyšet! Jak moc se mu to s vámi líbilo, že takový sex jste ještě nezažila a že umíte něco, čemu se někdo před vámi ani nemohl vyrovnat. Nemusíte ho vychvalovat do nebes, ale pokud se vám to opravdu tak líbilo, stačí ho jen lehce podpořit. Jemu se zvedne sebevědomí a vy si vždy přijdete na své.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:43