Ženy z Bolívie, Peru nebo třeba Sibiře používají milostné triky, které u nás zatím nikdo nevyzkoušel. Vy budete první!

Vyšpionili jsme pro vás ty nejrafinovanější, nejneobvyklejší, ale zároveň nejvíc vzrušující milostné taktiky ze všech koutů zeměkoule. A věci, které jsme se dozvěděli, nás doslova šokovaly: Ženy si berou do postele brouky! Muži spí s kameny! Probrali jsme všechny sexy praktiky a vymysleli jsme pro vás jedinečný návod, jak si zpestřit milování exotikou. Vsaďte se, že jakmile vyzkoušíte jeden náš trik, nebudete mít klid, dokud na vlastní tělo neprozkoumáte i všechny ostatní.

Jak to dělají příslušníci kmene Tinquian, obyvatelé tichomořských ostrovů?


Vy si s partnerem dáváte pusu, kdykoli se vám zachce, ale lidé z kmene Tinquian ani nenapadne, aby se líbali na ústa. Jak tedy vypadá jejich milostná předehra? Pár minut si láskyplně třou nos o nos a hlasitě přitom popotahují.
Náš tip: Šimrejte partnera špičkou nosu na tváři, nasávejte jeho vůni, dýchejte mu na krk, uši a nos, ale nenechte se od něj líbat. Jakmile se pořádně opijete přirozeným pachem jeho těla, proměníte se ve vášnivou dračici a váš přítel bude žasnout, co všechno s ním budete provádět.

Jak to dělají lidé z kmene Sirionó v Bolívii?


Milenci si nejdřív ze všeho vybírají z vlasů vši a vytáčejí klíšťata. Jednak se tak bezvadně chrání proti infekcím, které tenhle obtížný hmyz přenáší, ale hlavně to považují za dokonalou milostnou předehru.
Náš tip: Než se začnete mazlit, navzájem se něžně a pečlivě umyjte. Protože vši nejspíš nemáte – a v opačném případě asi vůbec neprahnete po tom, aby to partner věděl, natož aby vás odvšivoval –, vlezte si spolu před milováním pod sprchu nebo do vany se spoustou pěny. Když se budete navzájem hýčkat, v krvi se vám zvýší hladina oxytocinu – hormonu, který ještě znásobí pocit důvěrnosti a příjemného uvolnění. Pokud se vám tohle zahřívací kolo bude zamlouvat (a to si pište, že bude!), zkuste zase jinou variaci na téma očista: příště přítele sveďte třeba tím, že se jako správná lazebnice svléknete do půl těla a oholíte ho nebo si vzájemně umyjete vlasy.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49