Nesmím myslet na učitelky!

Co je to za rámus? Snad se zase nevzbudila holka. To bylo fakt blbý, jak stála před dvěma měsícema ve dveřích a koukala na nás. Ještě, že to děláme pod dekou, prd viděla. Určitě se pochlubila ve škole kamarádkám. Tatínek ležel na mamince a rychle dejchal. Holky, co jí to dělal? Blbost, ve čtvrtý třídě?! Určitě ví všechno moc dobře.


Učitelka si stěžovala, že si ho některý kluci při hodinách normálně honí; zakázala jim nosit tepláky, naschvál v nich kvůli tomu chodili. A naše holka sedí v lavici vedle toho grázlíka Tománka. Snad se mě nebude ptát, co je to honění. S tímhle ať si chodí za manželkou, nejsem dětskej psycholog. Učitelka je stejně blbá. Asi pěkně chlastá. Kolikrát do týdne asi tak souloží? Vypadá dost vyžile na svůj věk; vypitá jak brus. Třeba byla taky kdysi hezká. Co vlastně takový učitelky zajímá?Nad čím asi při učení přemejšlej? Hmm, jak dlouho na tom dneska už ležíme? Divný, pořád ještě nejsem. Nesmím myslet na učitelky, jinak se nikdy neudělám. Hlavně ráno dojet na osmou do servisu. A někde mi tam něco teče v motoru, to jim taky musím říct. Mít tak prachy, koupil bych si novou oktávku v tédéíčku, kombíka. Ale s tou hypotékou…Kolik asi vydrží soused?

Teď musím holce koupit nový kolo, zase vyrostla. Asi dostane pánský s trubkou, to doroste. Zepředu mě to už nebaví, otočím si ji. Na některý polohy už jsme dneska líný. Tohle mi úplně vyhovuje, rekreační rytmus. Nebudu se tu překonávat jak při maratonu. Jak dlouho asi vydrží ten z bytu nad náma? Furt chodí běhat; jako magor. Co na tom běhání teď všichni mají? Ale vodí si tam dobrý kočky. Hochu, kdyby mi bylo osmadvacet jako tobě, taky bych mezi jednou a čtvrtou ráno budil hlučným souložením s modelkama normální lidi, co choděj do práce! Ten se asi moc nenadře, když si jezdí služební audinou. 


Dneska je nějaká nadržená, asi to brzy dostane. Myslím, že už budu. Jen se neudělat dovnitř. Živit dva fakany dneska něco stojí. A je to! Ještě, že si pak nemusíme povídat...


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:33