Byla jste vychovávaná k tomu, že s určitými věcmi za svým protějškem nemáte chodit. Ale on na ně čeká!

… nesnášejí nakupování

Myslela jste si, že všichni chlapi vyjma homosexuálů automaticky nenávidí pochůzky po obchodech? Omyl! Poslední průzkumy totiž odhalily, že celých 70 % mužů s potěšením uvítá, když je požádáte o garde při shánění nových šatů nebo luxusní kabelky. Vezměte proto milého při nejbližší příležitosti do svého oblíbeného butiku. Nejenže rád omrkne vaše tělo v převlékací kabince, ale fakt, že si oblečení pořídíte na „jeho“ vlastní doporučení, mu pořádně nakopne sebevědomí. Utvrdíte ho v tom, že mu věříte a je pro vás důležitý.


… nepotřebují kadeřníka

Taky se vám drahý snaží namluvit, že absolutně nepotřebuje, abyste ho objednávala ke svému holiči?

S dodatkem, že bohatě stačí zástřih holicím strojkem od jeho maminky? Až půjdete příště na doplnění melíru, vytáhněte ho bez debat s sebou! Možná mistrovské dílo na hlavě neocení hned, ale buďte si stoprocentně jistá, že dřív či později uzná, že jste měla pravdu. Tchyně mu třeba nikdy nevyrobí precizní „kotletky“, které jsou tak sexy!


… neumějí to s dětmi

Plánujete spolu dítě? Tak si schválně na jeden den půjčte batole od kamarádky a celý den se o něj s milým starejte. Tohle bude pravděpodobný scénář: Zatímco vy budete už po pár hodinách padat na pusu, váš drahý bude stále hýřit energií. Možná navíc zjistíte, že zvládá přebalovat líp než vy! Než abyste na něj žárlila, potvrdíte si, že s tímhle chlápkem řvoucí mimino stoprocentně obstaráte. Muži odjakživa milují pocit, že můžou o někoho pečovat. A sluší jim to u toho…


  9:54,  aktualizováno  25. března 2019 20:33