Máte dost společného vysedávání u televize, a nebo máte pocit, že váš vztah potřebuje nový impulz? Stačí si vybrat.

Potřebujete oživit váš vztah, chcete strávit originální první rande, nebo hledáte něco neotřelého na sv. Valentýna? V tom případě máme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta špatná je, že při sledování nekonečných seriálů ani v hospůdce čtvrté cenové skupiny se tak nestane. Ta dobrá je, že jsme za vás našli spoustu nápadů.


1 masáže klasické i tantrické

Masáž je věcí intimní a relaxační, přesto si ji můžete užívat ve dvou. Nemyslím tím vy a masér nebo masérka, nýbrž vy a váš partner (nebo partnerka). Stále více salonů nabízí masáže obou partnerů najednou. A nabídka je opravdu široká – lávovými kameny počínaje a tantrickými masážemi konče. 


2 piknik jako ve staré dobré Anglii

Představte si proutěný koš plný nejrůznějších mňamek, lahev oblíbeného vína, deku rozprostřenou na rozkvetlé louce, zpěv ptáků – a široko daleko nikdo jiný než vy a váš drahý. S trochou nadsázky si troufnu tvrdit, že tento výjev by obstál i v konkurenci fotbalové kvalifikace na Mistrovství Evropy. Bohužel počasí ještě není na piknikové radovánky úplně připravené. Tak proč trochu neimprovizovat a neudělat si piknik třeba v ložnici?


3 královská snídaně až do postele

Samozřejmě, že o snídani až do postele se můžete postarat vy sama. Myslím, že v tomto případě nepotřebujete žádnou radu. Jelikož jsme vám ale slíbili zážitky pro dva (a maraton u plotny mezi volskými oky a čerstvým džusem se za zážitky určitě považovat nedá), našli jsme variantu dvě. Vyrazte tedy s partnerem do penzionu či hotelu, který se vám bude zdát nejvíce romantický. Příplatek za snídani není většinou nijak tragický a vy si užijete parádní ráno.


  9:07,  aktualizováno  31. března 2019 13:35