Mnohé z nás žijí v iluzi, že jejich princ jim jednoho krásného dne zaklepe na dveře a zůstane až navěky…

Potom však přijde realita a s ní i běžní muži se svými chybami a samozřejmě i dobrými vlastnostmi. Všímejte si i takových:


Nesmělý muž

Traduje se, že první krok má udělat muž. Je ale procento mužů, kteří jsou nesměli a bojí se vás oslovit, raději tiše čekají, jestli si jich všimnete a jestli vůbec. To že je nesmělý v oslovení neznamená, že bude stejný i v jiných oblastech.


Málo krásný

Hezounek zaujme na první pohled. Vy chcete žít po boku muže, kterého obdivuje úplně každá? Nebudete žárlit? Není celkem jedno, jestli je to blonďák nebo brunet? Nejsou důležitější faktory pro život než vzhled a aktuální módní trendy?


Kamarád

Hodně žen si stýská, že nemají hodného, milého, sympatického, … partnera, který je bude milovat, a přitom ho mají stále vedle sebe. Je to kamarád, který touží být pro vás vším. Zkuste nad ním popřemýšlet.


Bývalý

Tady je to 50 na 50. Někteří si zasloží být přehlíženi do konce života, ale jsou i ti, kteří stojí za hřích v každém případě.


Naoko nevyhovující

Příliš mladý, příliš starý, … Ano, i o hodně starší nebo mladší muž vás může udělat šťastnou. Je to jen na vás, jestli zvládnete čelit reakcím svého okolí a žít svůj život.