Rozpalte se slastí jako žhavé brazilské pláže a užijte si s drahým žhavé hrátky smyslných tanečnic samby.

Erotické experimenty patří k létu jako ledová tříšť do jahodové margarity. Pozdě se stmívá, vzduchem se nesou letní vůně, vy se v kratičké sukni cítíte zatraceně svůdně, takže si toužíte vychutnat mnohem dráždivější zážitky než obvyklé sexuální prostocviky v polohách, v nichž jste se s drahým milovali už milionkrát. I když už jste vyzkoumala, jak si poskládat ruce a nohy, abyste co nejrychleji dosupěla k orgasmu, zkuste si tentokrát svůj osvědčený postelový scénář trochu opepřit. Každý nový zlepšovák totiž znásobuje vzrušení a vaše intimní části proměňuje v hnízdo rozkoše. Poučte se od temperamentních Brazilek, které v sexu platí za protřelé výzkumnice. Ať už ulehnete k letním hrátkám do trávy u rybníka, nebo na pláž u vyhřátého moře, vyzkoušejte sedm triků, které si užívají milenci z Ria. Budete žhnout vášní víc než polední slunce nad Copacabanou!? Smyslné klubíčko

Míra vzrušení: 7

Stupeň obtížnosti: 6

Jak na něj: Lehněte si na záda a přitáhněte kolena co nejblíž k hrudi. Drahý si k vám klekne a za stehna si vás přitáhne ke svému vztyčenému kopí. Až jím dobude vaši tvrz slasti, uchopte ho za nohy a pevně přirážejte. Ať vás během akce drží za boky.

Tip: Zůstaňte schoulená do klubíčka a zkuste navíc překřížit nohy v kolenou, abyste v sobě penis co nejpevněji sevřela. Pumpující píst vám bude připadat ještě větší.

Proč se vám to bude líbit: Váš bod G schytá při každém přiražení přímý zásah. Váš dobyvatel do vás může proniknout hodně hluboko a snadno vám dosáhne na klitoris. Knoflík slasti si navíc můžete pohodlně laskat i sama.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:29