Vadí vám, když vás místo budíku vzbudí jeho ztopořený penis, nebo máte naopak radost, že vám ten den krásně začíná?

Vlastně – jako u mnoha jiných záležitostí – neexistuje nikdo, komu by byl sex krátce po probuzení lhostejný. Buď ho milujeme, nebo nenávidíme. Nic mezi tím.

Marcel, aneb zpověď muže


„Ranní sex bych asi nenazýval milováním. Podle mě má blíž k ‚šuku‘. Nechci být vulgární, jen tím chci říct, že většinou poránu netrávíme čas dlouhou předehrou, míň se líbáme. Cíl je jasný: Užít si trošku sexu a vstát. Taková zábavnější ranní rozcvička na rozproudění energie. Když je po všem, vstávám, vypiju kafe, dám si snídani a jdu do práce. Žena dělá z domova a má volnou pracovní dobu, tak si většinou ještě pospí. Tvrdí, že spánek po ranním sexu je nejlepší relax. Když si ráno dopřejeme sex, jsem pak celý den nabitý energií, i když se všeobecně říká, že muž by měl být po orgasmu vyčerpaný. Testosteronová nálož, která se ve mně v noci vygenerovala, se uvolní a jsem pak připravený na všechny nástrahy dne.

http://gty.im/707437757

Jedinou ranní nepříjemností, která může naši radost ohrozit, je můj plný močový měchýř. Ten to umí mužům ráno pořádně znepříjemnit. Proto nechci, aby ráno byla žena nahoře na koni – tlak na břicho je tak mnohem větší. Nejideálnější je podle mě ‚lžičková‘ pozice – nalepím se na ni zezadu, zapadáme tak do sebe jako dvě lžičky. Mám dobrý dosah rukama dopředu, takže dostane, co chce. A já taky. Moje žena je poránu tak hezky příjemná, je vláčná, měkoučká a teploučká jako kotě, a je taková celá víc přírodní než večer, kdy je navoněná a upravená. Rozcuchané vlasy a taková ta její ranní pomačkanost je roztomile sexy. Míváme pak oba po ranních radovánkách celý den dobrou náladu.“

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25