Změna myšlení trvá déle, ale existují triky, které vám rozjasní už dnešní den.


Zpříjemněte si ráno.


Postarejte se, abyste hned po probuzení narazila na něco příjemného. Třeba si večer prostřete nádobí ke snídani a doprostřed stolu postavte vázu s čerstvými květinami. Vzbuďte se dostatečně brzy, abyste si mohla k snídani vychutnat všechny dobroty.Potěšte své uši.


Jakmile vstanete z postele, založte do přehrávače cédéčko s veselou hudbou, která vám vlije do žil energii. Příjemnou muziku můžete poslouchat i ze sluchátek nebo z autorádia cestou do práce.Nabarvěte si život.


Pokud vašemu šatníku dominují smutné barvy jako černá nebo šedá, nahraďte je jasnými odstíny červené, růžové a oranžové. Jásavé barvy vám dodají energii. Je dokázáno, že lidé v zářivě barevném oblečení se během dne více usmívají. l Mluvte pozitivně. Pokud se vás někdo zeptá, jak se máte, odpovězte „jde to“ místo „nic moc“. I když vás právě přistihl revizor v tramvaji, zbytečně se v problému nerochněte. l Zvedněte si sebevědomí. Sepište seznam všeho, co na sobě nemáte ráda. Pak ho zmačkejte a vyhoďte. Nakonec vyrobte seznam svých kladů, dejte ho do kabelky a přečtěte, kdykoli o sobě začnete pochybovat.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:37