Udělejte si pořádek ve sbírce expartnerů. Čtěte, kterého si musíte držet od těla, koho si nechte na sex a na co můžete použít ty další.

Se svatbou nejspíš nespěcháte. Průměrný věk nevěst v Čechách se pořád postupně zvyšuje. Jen mizivé procento se vdává za svého prvního milence, takže je velká šance, že jste shromáždila pestrou sbírku bývalých partnerů. S některými jste se rozešla v klidu, jiní vám pořádně pocuchali nervy. Se spoustou exmilenců se nejspíš pořád vídáte.

A proč ne? Konečně poměrně dlouhou dobu jste spolu sdíleli ty nejdůvěrnější intimnosti. Pokud máte s bývalým vyjasněný vztah a oba jste se přes zkrachovalou lásku přenesli, není důvod, proč byste si měla gumovat jeho číslo z diáře. Důležité je, abyste správně odhadla, kterého chlapa byste si měla nechat jako kamaráda, se kterým můžete nezávazně spát a na jakého byste raději měla co nejrychleji zapomenout. Abyste měla jistotu, že si nezaděláváte na problémy, udělejte si ve smečce svých bývalých pořádek. Představte si dotyčného muže a ujasněte si, co k němu v současnosti cítíte. Vaše současné city k němu jsou totiž tím nejdůležitějším ukazatelem. Pak čtěte charakteristiky čtyř nejčastějších typů expartnerů. Pokud souhlasíte se všemi větami, už víte, do jaké kategorie váš bývalý patří. Právě teď máte jedinečnou šanci zjistit, jestli jste mu ve svém životě vyčlenila správné místo.

Nechte si ho jako kamaráda, pokud…
? Přestal vás přitahovat. I kdybyste spolu celou noc pili červené a povídali si o společné minulosti, po sexu byste ani nevzdechla.
? Když jste spolu chodili, necloumala s vámi divoká vášeň. Rozuměli jste si spíš jako bratr a sestra.
? Rozebíráte s ním jeho milostný život a uvažujete, že ho seznámíte se svým novým přítelem.
? Je oblíbený, má pohodovou povahu a popovídáte si s ním jako s nejlepší přítelkyní.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25