Že chlapa nepředěláte? Omyl, trochu ano! A ještě vám nakonec poděkuje.

Spokojeně si rochníte ve šťastné zamilovanosti a už si malujete, jak v bílých šatech po boku miláčka kráčíte uličkou plnou květin k oltáři, když... Stop! Celá ta romantická vize zkrachuje na jeho zapomnětlivosti. Jak mohl pustit z hlavy vaše narozeniny?! A nakonec vás ještě odbude, že se přece „tak moc nestalo“.

Žádný div, že většina žen má pocit, že si se psem popovídají líp než s vlastním partnerem. Můžete ho ale změnit, aniž si pomyslí, že mu krátíte řetěz? Následujte naše instrukce a z vašeho neohrabaného medvěda se záhy vyloupne ukázkový princ.

Obléká se děsně


Jeho nejsvátečnější úbor se skládá z trika s nápisem Jágr a džín z minulého století? Přitom vydělává slušně? Některým mužům prostě na oblečení nezáleží. Nejenže téma módy je pro ně přízemní, oni ani nehodlají obměnit ošacení dřív, než se jim rozpadne na těle. Jenže pozor! Když na přítele čelně zaútočíte, že jeho „styl“ je příšerný, bude mít pocit, že se na něm páchá násilí.

Raději ho vytáhněte na nákup pod záminkou, že chcete znát jeho názor na jedny šaty. V obchodě popadněte pár triček a podstrčte mu je se slovy: „Ty kousky by ti slušely, pojď je zkusit!“ Až se bude nakrucovat před zrcadlem, polibte ho a ujistěte, že vypadá úžasně, jen by to chtělo jiné džíny, které mu ochotně přinesete. Když mu dáte najevo, jak sexy vám teď připadá, rád začne za oblečení utrácet.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24