Chlípně se vyznejte na mapě mužského těla i se zavázanýma očima. Bude si vás v srdci hřát jako nezapomenutelnou milenku!

Oči

Každá svůdná podívaná v mužském mozku zaktivuje oblast, která řídí sexuální pudy. Proto striptýzem nebo svůdným tancem chlapíka vydráždíte rychleji a silněji než doteky nebo slovy. Při milostné předehře mu dopřejte pastvu pro oči, například se svlékejte, a při pronikání ho zblízka hypnotizujte. Nejste si jistá, jestli se mu podívaná líbí? Všímejte si jeho zorniček, které se při vzrušení roztáhnou.


Nos

Zoban se mu při vzrušení prokrví, a protože je napěchovaný nervovými zakončeními, reaguje hodně citlivě na doteky. Přejíždějte milému rty po hraně nosu nebo se k němu skloňte a řasami ho polechtejte na špičce frňáku.

Zajímavost: Vrcholně roztouženého býka poznáte podle toho, že dýchá ústy. Ve stavu milostné pohotovosti mu totiž zduří nosní sliznice, a tak se mu těžko nasává vzduch.


Srdce

Když se chlapík žene za orgasmem, bije mu srdce čím dál rychleji. Příroda roztouženému samci velí, aby se co nejrychleji dostal do varu a bleskově vypustil slastný výstřik. Vy ale možná toužíte po delším a pomalejším doutnání, a proto milému nedovolte, aby nabral závodní tempo. Když každých pár minut změníte polohu, mužné srdce bude tikat pomaleji a zabrzděný rychlík si pak užije mnohem silnější a delší orgasmus. Zatímco v klidu mu srdce bije šedesátkrát až devadesátkrát za minutu, při vyvrcholení zrychlí na sto osmdesát až dvě stě úderů. Za deset až patnáct minut se vrátí k normálnímu tempu.


  6:59,  aktualizováno  25. března 2019 22:09