Nemusíte chodit ke kartářce ani k astrologovi. Na budoucnost svou, své lásky či své rodiny se můžete ptát věštců. Máme pro vás pár tipů, jak získat informace z kostek.

Věštění z kostek


Jednoduchá metoda, ke které potřebujete jen tři hrací kostky. Třeba ty, které máte doma ke hře Člověče, nezlob se. A k jejich výkladu pak jen náš přehledný a stručný návod.
Postup: Na papír velikosti minimálně A4 nakreslete kruh. Vezměte do rukou kostky, zatřeste jimi a během třesení položte otázku, na kterou chcete znát odpověď. V ideálním případě si otázku předem zformulujte nahlas nebo dokonce napište, abyste si byli pak při výkladu jistější. Potom kostky hoďte do nakresleného kruhu a jejich výsledek sečtěte. Pozor! Počítejte jenom s kostkami, které padly do kruhu. Ty ostatní neplatí! Pokud se z kruhu odkutálí všechny kostky, znamená to, že byla otázka špatně položena, nebo že na její zodpovězení není vhodná doba.

Význam součtu čísel na kostkách:
1 Důrazné ANO. Je-li otázka jinak položena (nelze na ni odpovědět ano–ne), znamená to, že odpověď či řešení se týká vás samotných, například, že iniciativa je teď jen na vás.
2 Důrazné NE. Je-li otázka položena jinak, týká se odpověď na ni dvojice, vás a vašeho partnera, přátel, řešení se tedy nachází v kolektivu lidí, není přímo na vás, ale na druhých. Musíte tedy počkat.
3 Čeká vás štěstí, příjemné překvapení, dobrá zpráva, možná až nečekaná změna k lepšímu.

http://gty.im/89442393
4 Nepodaří se to tak, jak byste si přála, smůla, odpor, nepřátelství, špatná zpráva, nepříjemné překvapení.
5 Varuje vás před unáhleným jednáním, agresí, také je možné, že zatím ještě nemáte dostatek informací či prostředků k řešení situace. Možná se objeví někdo nový, který vám může pomoci.
6 Ztráta něčeho cenného, a to nejen materiálně. Také upozorňuje na váhání a pomalost ve vyřešení vaší záležitosti, kterou teď nemůžete příliš ovlivnit. Na dru­hou stranu můžete tak ale dojít k novým důležitým poznáním.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25