Kde má muž svůj G-bod? Odhalte partnerova místa slasti. Navždy se mu vryjete do paměti.

Umíte ho rozpálit, ale nevíte, jak jeho tělo pracuje? Chyba! Klíč k sexuální nirváně tkví v pochopení biologických funkcí jeho těla. Jestliže umíte v pravou chvíli odjistit ty správné spínače nebo naopak přibrzdit rozžhavený tryskáč, kterému hrozí exploze, čeká vašeho partnera kosmický let těmi nejvyššími sférami erotického blaha. Pozvěte přítele do své chlípné laboratoře a dráždivý výzkum na jeho těle může začít. Jako šikovný asistent vám poslouží náš průvodce pěti zdroji mužské slasti.


1. Šourek

Tento kožní vak slouží jako bezpečný úkryt varlatům. Poskytuje jim špičkovou klimatizaci – tvorba spermií totiž vyžaduje o něco nižší teplotu (34 stupňů), než jakou má zbytek těla. Když se ochladí, šourek přitáhne varlata blíže k tělu, aby je zahřál, a v teplém prostředí se naopak svaly uvolní a varlata vzdálí.Tip: Tento magický sval se stahuje a povoluje i během vašeho milostného dovádění. Čím víc se partner blíží k orgasmu, tím víc se jeho varlata kvůli svalové křeči schovávají. Jestliže chcete vyvrcholení oddálit, stačí je osvobodit z úkrytu a jemně stáhnout co nejdále od těla.


Navíc pokud se váš milý několikrát vyšplhá téměř na vrchol hory slasti a vy ho nekompromisně pošlete zpět do základního tábora, zintenzivníte jeho pocity při zakončení expedice o to víc. Pokud mu ráda dopřáváte orální slast, škádlete jeho kamarády nejprve špičkou jazyka a potom olízněte i jeho sladký nanuk. Uvězněte ho ve své puse a klouzejte rychle nahoru a dolů. Ve chvíli, kdy se váš partner začne svíjet blahem a přivolávat pánaboha, uchopte jeho varlata do jedné ruky a jemně je odtáhněte od těla. Pozor, buďte hodně opatrná, varlata jsou během milování ještě citlivější než obvykle. Raději se proto partnera zeptejte, jak silně můžete tahat. Když zjistíte, co jeho varlata snesou, pohybujte rukou a pusou ve stejném rytmu, ale v opačném směru. Extáze zaručena!


  5:55,  aktualizováno  31. března 2019 13:42