Prohloubíte vzájemné pouto! Víme, jak milého zlákáte k častějším ústním hrátkám!


Proč se líbejte:


Při hodně dlouhém a vášnivém polibku tělo vyrábí látky, které umějí zahnat stres. Líbání navíc snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu a podporuje tvorbu slin, čímž vaše zuby chrání před kazy.  Podle japonských vědců dokonce smyslný tanec jazyků může zmírnit projevy alergie, protože se při něm snižuje hladina hormonu histaminu, který může za alergické reakce. A navíc je dokázáno, že čím častěji se v dlouhém vztahu partneři líbají, tím pevnější pouto se mezi nimi udržuje.Jak ho zlákáte:


Když spolu popíjíte víno, zadívejte se mu do očí a svůdně si olízněte rty. Okamžitě na ně zaměří pozornost a nejspíš vás při první příležitosti sám políbí.


Tip: Místo abyste se líbali jenom při sexu, občas se k příteli přitulte a přisajte se k jeho rtům, i když se k milování zrovna nechystáte. Pošeptejte mu něco smyslného, co ho rozpálí, například: „Chci tě ochutnat.“ Pozor! Muži snadno znejistí, takže pokud se od milého jednou odtáhnete, protože se bojíte, že je z vás po večeři cítit česnek, může si to vyložit jako odmítnutí a příště polibky raději úplně vynechá. Klidně s nimi začněte sama.


  9:19,  aktualizováno  31. března 2019 13:42