Ne, opravdu si neděláme srandu. Dokonce je dost lidí, kteří se těmito doporučeními řídí. Proto až se vás příště někdo zeptá na vaší krevní skupinu, možná byste měly zbystřit!

Podobně, jako by datum narození (tedy znamení zvěrokruhu) mělo ovlivňovat naše vlastnosti, je na tom i naše krev. Něco na tom možná bude, když naše tělo "jinou krev" nepřijímá...

Koho si tedy vybírat a jaký vlastně máte sexuální apetit?

1) Žena s krevní skupinou A


Žádné extra vyzývavé outfity, plachá povaha, spíše tiché a nenápadné vystupování, to je charakteristika žen s touto krevní skupinou. Na ulici se za nimi sice příliš mnoho mužů neotočí, ale pokud si usmyslí, že nějakého sbalí, většinou se jim to dost lehce podaří! V posteli stydlivost odpadá a ženy s krevní skupinou A jsou dobrými milenkami. Muži jsou ze sexuálních hrátek s nimi nadšené.

Vhodný muž: Skupina 0 - vášnivý, a přitom pozorný a rozumný, pro přemýšlivé a inrovertní ženy A skvělá volba.

2) Žena s krevní skupinou B


O tyto ženy je mezi muži dost velký zájem už na první pohled, ale vražedkyní vztahů je velká náladovost. Muži u vás nevědí, na čem jsou, chvíli jste chladné, jindy zase vášnivé. Potřebujete od milého důkazy, že jste pro něj opravdu jediná a výjimečná. Jinak nemáte problém s tím, vyměnit ho za někoho, od koho se vám velkých gest a pozornosti dostane.

Vhodný muž: Skupina B nebo AB - Bčko uspokojí vaše vysoké požadavky, v životě i v posteli; AB zase chápe vaše změny nálad a umí s nimi ve všech směrech pracovat

Přečtěte si o ženách s krevními skupinami AB a 0 na další stránce!

  19:00,  aktualizováno  31. března 13:13