Máte pocit, že vaše vagina potřebuje nějak zkrášlit? Nepotřebuje, je dokonalá sama o sobě. Ale co takhle být občas trochu marnivá a připravit partnerovi překvapení?

Nejjednodušším způsobem je samozřejmě depilace. Jestli se rozhodnete pouze pro ­úpravu bikin, či si necháte ­odstranit chloupky úplně ­všude při ­brazilské depilaci, je jen na vás. Vždy se však raději objednejte do sa­lonu a ­svěřte se do rukou profesio­nálů. Používají cukrovou pastu nebo vosk a… no, dá se to vydržet.

VAJAZZLING


Připadáte si po „brazilce“ až moc nahá? Zdobení intimních partií drobnými ­krystaly a ozdobami je žhavý trend, ne­dají na ně dopustit například Kim Kar­dashian či Jennifer Lowe Hewitt. Používá se spe­ciální nedráždivé lepidlo a paráda vám vydrží zhruba pět dní. Podobně se mů­žete vylepšit i pomocí nalepovacího ­tetování či se objednat na zdobení henou. ­Takováto úprava je skvělá jako dárek pro partnera či překvapení k výročí. Objednat se můžete třeba do Salonu ­Korunka.

OMLAZENÍ


Gwyneth Paltrow pobláznila svět s takzvaným napařováním vaginy (vaginal steaming), které má detoxikovat, omlazovat a stimulovat pokožku pomocí ­by­linné páry. Zkusit můžete také rejuvenaci poch­vy, která se provádí laserovým přístrojem MonaLisa Touch: tato pro­ce­dura slibuje vrátit intimním ­par­tiím pružnost, mladší vzhled i lubrikační schopnost (více na www.ogmedical.cz).

EXTRA TIP: VŮNĚ PRO ODVÁŽNÉ
Parfém Vulva je směsí přírodních aromat, která věrně kopírují vůni vaginy. Aplikuje se nejčastěji na zápěstí nebo se roztírá na prokrvená místa na těle. Když ji použijete, žádný muž vám prý neodolá… Seženete ji na www.amazon.com za cca 36 dolarů.

Spoustu dalších zajímavých tipů najdete v aktuálním vydání Ženy a život, konkrétně ve žhavé letní příloze Erotika. Přejeme příjemné a vzrušující počtení!


 

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:36