Odborníci z USA zkoumali na vzorku 2000 lidí! Na co přišli? Výsledky jsou dost překvapivé.

Zamilovat se tak, že máme dotyčného radši než sami sebe a udělali bychom pro něj jen to nejlepší? To pocítí v životě snad každý. Kolikrát? 


Američtí vědci totiž ve své anketě řešili i toto téma a od 2000 respondentů jim dorazily dost zajímavé výsledky! Tak kolikrát to je?


Jen dvakrát!


Možná si říkáte, že to musí být hloupost, ale když to řekli američtí vědci... počet opravdových milostných vzplanutí za život je samozřejmě velmi individuální a je možné, že někdo za celý život lásku nepozná a jiný zas prožívá obrovskou lovestory několikrát za rok. Je to dost kontroverzní výsledek, který rozpoutal debatu o tom, jestli náhodou nepřestáváme trochu sociálně žít.


Nebo pětkrát?


Často se v průzkumu objevovalo i číslo 5. Když totiž člověk se svatbou čeká a nehrne se do ní před třicítkou, zvyšuje se pravděpodobnost, že počet jeho opravdových lásek bude vyšší. Přesto ale platí to, co jsme psali. Průměr je menší.


Do ankety se samozřejmě nepočítá každé milostné vzplanutí na škole, kde jsme každý týden měli pomyšlení na někoho jiného, ani o noční přespání. Započteny měly být pouze ty lásky, které člověka ovládly na delší časový úsek a úplně mu ovlivnily život!


Napište nám do komentářů, co si o těchto zjištěných myslíte. Jsou úplně mimo nebo celkem odpovídají vaší představě o tom, jak to je? 


  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:27