Ani muži často nevědí, o čem jejich milostný pomocník v kalhotách tajně sní. Poznejte tužby mlčenlivých penisů – o tohle by vás totiž požádaly, kdyby mohly mluvit. Trpělivě naslouchala Ivana Růžičková.

Zapomeňte na vyčpělé triky, kterými pravidelně žhavíte partnerův rozkrok. Teď objevíte nové svižné techniky, díky kterým vám pod rukama nevyroste pouze něžný úd, ale přímo elektrizující kyj. Nalaďte se na stejnou vlnu s obsahem trenýrek svého milence a poslechněte si, co by vám pověděl sám penis, kdyby jen uměl mluvit. Uslyšíte od něj přesně tohle„Miluju překvapení.“


I když si váš drahý namlouvá, že už zná všechny hmaty, které v něm rozpoutávají uragány slasti, jeho bandaska touží i po dalších akcích. Předně zajásá nad jakoukoliv neobvyklostí, se kterou se vytasíte. I sebejemnější náhodný dotyk kdekoliv od pasu dolů vystřelí do mozku okamžitě signál, aby zahájil tvrdnoucí a vzpřimovací procesy nadrženého rozstřikovače. Čím intenzivněji pánevní oblast svého miláčka prokrvíte, o to radostněji nasadí svůj rozkrok do akce.

Penis doporučuje: Až půjdete kolem svého vyvoleného, zavaďte mu rukou o milostné nářadí nebo se lehce otřete o jeho hýždě. Do pár vteřin spolu přistanete v posteli„Já mám taky klitoris.“


Stejná tkáň, ze které se v době zrání plodu vyvíjí u holčiček nervovými vlákny nabitý klitoris, vystýlá u chlapců hlavičku penisu. Proto je špička přítelova nástroje v trenýrkách úplně stejně citlivá jako váš jazýček slasti. Pro odpálení rozkoše tak platí stejná zaklínadla.

Penis doporučuje: Během přetahování předkožky přes žalud otírejte odhalenou část o svůj klitoris. Vzájemně si odpálíte exploze vzrušení.