Přestaňte sázet na jistotu a vychutnejte si vzrušující hry. Dodají vám sebejistotu a okoření milostný život.

Při lovu mužů se nejspíš držíte osvědčených pravidel. Pokud nápadník není váš typ, rovnou ho vypískáte ze hřiště. Na první schůzce dodržujete stejný program: kino nebo večeři. Když ale z milostného života úplně vyloučíte riziko, připravíte se o mraky zážitků. Raději přistupujte k lásce jako ke hře. Počet vašich ctitelů se začne množit geometrickou řadou.


První riziko: oťukejte každého

Možná chlapy třídíte na „vhodné“ a „nevhodné“. Chodíte s rozevlátými bohémy, a když na vás začne pomrkávat navoněný kravaťák, obrátíte se k němu zády. Dejte mu šanci! Ať vás přitahují bankéři, blonďáci, hubeňouři, nebo básníci, neomezujte se jenom na ně.

Proč se to vyplatí: Třeba zjistíte, že si s „nevhodným“ ctitelem rozumíte líp než s chlapy, které jste si dosud vybírala. Vezměte to takhle: Možná vám chutná oříšková čokoláda, ale jak můžete vědět, že je nejlepší ze všech, když jste ještě neochutnala nugátovou a mandlovou? A s chlapy je to stejné. Nemusíte ztrácet čas s každým troubou, který o vás projeví zájem. Pokud je vám však nápadník sympatický, oťukejte si ho.


Druhé riziko: klaďte mu otázky na tělo

Na začátku vztahu kolem drahého nejspíš našlapujete po špičkách. Nejste si jistá, na jaké intimnosti se smíte vyptávat, aniž ho vyděsíte. Vyzvídat smíte, ale chytře. Zeptejte se třeba: „V kolika letech ses poprvé opil?“ nebo „Co sis koupil za svoji první výplatu?“ anebo „Lákal by tě sex s černoškou?“

Proč se to vyplatí: Není to křížový výslech, ale hra. Muže bude váš kvíz bavit a vy se dozvíte věci, jaké chlapi na prvním rande jen tak nevytrubují do světa. Pozor! Čím bláznivější otázky vymyslíte, tím víc legrace si užijete a užitečnější informace nasbíráte.


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:22