Ano, vaše sexuální svoboda je jedna věc, ale vyspat se s každým druhým, kdo projeví zájem, je věc jiná. Naučte se rozpoznat, kdy vám jde v posteli vysloveně o duši a jak účinně odmítnout milence z pekel.

Když vás přepadne chuť na erotické dobrodružství, dopřejete si ho. Bez zábran ukážete touhu a dokážete otevřeně sbalit chlapa, jehož poklopec vás neodolatelně vábí. Sex na jednu noc dávno nepředstavuje mužskou výsadu – užíváte si ho stejně vesele jako oni. To je v pořádku. Problém nastává, když chňapnete po každé šanci na ložnicové zápolení, ačkoli jste si předem skoro jistá, že tenhle kandidát je horší než ten předchozí. Jestli se řídíte heslem Mizerný sex je lepší než žádný, měla byste svůj postoj rychle [přehodnotit.


Čím dál víc mladých Češek má za sebou sérii milostných zážitků, které je spíš otrávily, než vystřelily na vrchol blaha. Považujete sex za něco, co musíte mít za všech okolností? Možná patříte ke sběratelkám zářezů na pelesti a věříte, že dlouhý seznam podprůměrných milenců je pořád zajímavější než nulová zkušenost. Jenže kdo si plete sexuální svobodu se sexem za každou cenu, sám sobě škodí. Kdykoli v posteli zíváte nudou nebo v duchu prosíte, ať už to skončí, vaše psychika řve o pomoc. Nadešel čas, abyste začala investovat do své sebeúcty a dokázala ve správný okamžik prohlásit „ne“. Čtěte, ve kterých případech byste měla složit sváděcí zbraně a poslat nápadníka k čertu.Zoufalý začátek


„V sobotu večer jsem vyrazila s kamarádkou do velkého tanečního klubu v centru města,“ prozrazuje dvaadvacetiletá studentka Andrea. „Tancovala jsem uprostřed parketu, a protože bylo dost narváno, každou chvíli se o mě někdo otřel. Najednou se ke mně přitočil muž a pokusil se mě obejmout a políbit na ústa. Když jsem odmítavě zavrtěla hlavou, zkusil stejný trik na dívku vedle mě. Neprotestovala a za chvíli už se líbali. Později jsem si všimla, že spolu odcházejí. Takhle seznamování v tanečních klubech probíhá běžně. I já už jsem tímhle způsobem párkrát navázala kontakt se svým budoucím milencem.“


Připadá vám takováhle seznamka normální? Problém je v tom, že pokud s někým skočíte do postele jen proto, že v klubu tancoval vedle vás, nemůžete čekat žádné velké sexuální blaho. Tuhle zkušenost potvrzuje pětadvacetiletá servírka Viktorie. „Po pěti koktejlech jsem řádila na parketu, uklouzla jsem a skončila na zemi s naraženou kostrčí,“ vybavuje si. „Nějaký muž mi pomohl vstát a dali jsme se do řeči. Měla jsem zlomený podpatek, a tak jsme se přesunuli k baru a pak na studentskou kolej, kde můj nový známý bydlel.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:40