Orální sex známe, děláme a užíváme si ho, ale ne všichni stejně. Některé ženy nejsou nadšené z představy, že jim partner vsune penis do úst. Jak to udělat, aby byl orál o něco příjemnější?

Plníte mu sny! Opravdu!

Na začátku musíme zdůraznit, že podle x anket a statistik muži orální sex milují. Není to pro ně jeden z druhů sexu, je to doslova touha, fantazie, představa, jaká se jim honí v hlavě už od puberty. Pro muže v každém věku jsou ženské rty přitisknuté na penis doslova potěšením. Průzkumy potvrzují, že si nesmírně cení toho, když se orálnímu sexu věnujete pravidelně.


Nejdříve on, pak vy…

Nebudeme si lhát, když skloníte hlavu vy, je hodně pravděpodobné, že to udělá i on. Je to trochu sobecké, ale věřte, že když mu uděláte dobrý orál, následně jeho jazyk potěší vás, a to se vyplatí ne?

Samozřejmě může fungovat i obráceně, nejdříve vy, pak on ;-)


Zase jako puberťáci

Podle průzkumů je orální sex nejpopulárnější u mladší věkové skupiny, ale to neznamená, že dlouholeté partnerství by mělo o tyto hrátky přijít. Hrátky se rty a jazykem můžete brát jako osvěžení. Může to být jiskra, která udržuje společnou vášeň v pozoru!


Chtělo by to kondom?

Pokud se obáváte nějaké nemoci od neznámého partnera, je na místě používat kondom. Některé ženy mají také velmi silný dávivý reflex, proto používají kondom, aby nemusely mít strach, že partnera pozvrací. Ale co si budeme povídat, chuť latexu není žádný zázrak. Raději si se stálým partnerem domluvte znamení a dokončete „práci“ ručně ;-)


Pravidla jsou pravidla

Ačkoli je orální sex pro muže skutečnou slastí a většina žen ji plní ráda (už jen kvůli jejich nadšeni), domluvte si pravidla. Pokud se vám nezamlouvá praktika hlubokého hrdla či zmiňované polykání, prostě to nedělejte. Většina mužů je chápavá a nebudou vás nutit do věcí, které vám nejsou příjemné. A raději nějaký orální sex než žádný! Když nastavíte hned na začátku pravidla, bude vědět na čem je, a pokud se později více odvážete, bude báječně překvapen.


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:06