Způsob, jak vás muž sevře v náručí, prozradí hodně o jeho citech k vám. Než se vám podlomí kolena, čtěte návod, jak poznáte skryté významy chlapských objetí.


Hadí sevření


Drahý stojí za vámi a pevně vás zezadu svírá v náručí.

I když vám zatím nepošeptal jediné „miluji tě“, tímhle lísavým gestem vás muž naprosto nenechává na pochybách, že se samou zamilovaností díky vám vznáší v sedmém nebi. Opíráte se o sebe, jste propletení nohama a zaklesnutí do sebe jako jedno tělo – a jedna duše! Když vám přítel takto kryje záda, naznačuje, že se za vás vždycky rád postaví a můžete se na něho spolehnout.


Dává tak najevo ale i svou mužnost a přirozenou chlapskou dominanci. Pozor byste si však měla dát, pokud vás drahý objímá pokaždé jen zezadu. Může se totiž jednat o projev jeho nejistoty, touhy celou vás vlastnit a současně skrývaných obav, že neopětujete jeho city a jednou se mu vysmeknete. Má strach podívat se vám zpříma do očí, protože se bojí, aby si v nich nepřečetl váš nezájem.Lehké škrábání


Drží vás a přitom vás něžně a hravě škrábe na zádech.

Tohle vroucí gesto jasně dokazuje, že chlapík se o vás opravdu zajímá. Záda totiž představují jednu z  necitlivějších a nejzranitelnějších částí těla, kterou se vyplatí pohlídat si. Partnerovy doteky v této citlivé zóně vás proto mohou překvapit, jasně však dokládají, že milý o vás chce pečovat a ochraňovat vás. Od lehkého drbání pak může být jen krůček k jiskřivému mazlení, které by přítel rád zakončil pořádně žhavým dobrodružstvím v peřinách.


Škrábání má totiž pro muže erotický náboj, spoustu z nich silně vzrušuje a představuje pro ně vítanou formu milostné předehry. Přítel ale může mít ještě jiný důvod, proč zvolil zrovna tohle láskyplné gesto. Možná se právě teď cítí hůř než zpráskaný pes a potřebuje utěšit, přestože se před vámi ani slůvkem nezmínil, že ho teď něco trápí a pomohlo by mu slyšet od vás pár povzbudivých vět. Pro většinu lidí představuje hlazení zad nejpříjemnější chlácholivý dotek, po němž touží, když mají depresi. Drahý vás tedy může škrábat na zádech hlavně proto, že ve skutečnosti touží, abyste přesně tohle teď dělala vy jemu. Smutně klopí oči? Zeptejte se ho, jestli je všechno v pořádku.


  10:37,  aktualizováno  25. března 2019 21:05