Vy se chcete usadit a plánovat rodinu, ale on se tématu svatba a děti vyhýbá jako čert kříži. Kdy byste se opravdu měla zamyslet nad tím, jak to s vámi partner myslí?

Jednotné číslo


Varovný signál číslo jedna, vždy mluví a plánuje pouze v jednotném čísle. Nikdy neslyšíte my pojedeme, my budeme… Za všech okolností jen on.

Bydlení


I když už nejste „nejmladší“, váš drahý nechce slyšet o společném bydlení nebo koupi společného majetku. Neustále má připravené desítky argumentů, proč je lepší, když každý bydlíte ve svém. Netlačte ho hned do kupování nemovitostí a klidně se smiřte se společným podnájmem, uvidíte, jestli na tento kompromis přistoupí.

Vaši blízcí


Nepodílí se na vašich rodinných oslavách, nepomáhá vašim rodičům, když to potřebují. Nezná většinu vašich přátel – ani vy jeho? Pokud vás ještě nepředstavil jedinému člověku ze svého okolí, je to podezřelé. On se za vás stydí?

Zájem


Nezajímá se o vaše zdraví, vaši finanční situaci, práci, záliby…? Když zásadní sféry vašeho života prochází kolem něj aniž by se o ně zajímal, máte ve vztahu problém. Vy víte o všem co dělá a on neví o ničem? Má takový vztah cenu?

Znamení, která jsme zde popsali mohou samozřejmě znamenat i něco jiného, je jen jedna cesta, jak to zjistit – zeptejte se ho.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:46