Dny se prodlužují, příroda se probouzí, přichází teplejší počasí. To vše představuje jaro, na které se po dlouhé zimě všichni těší. Využijte jarní probouzení přírody i k osvěžení vašeho partnerství. Přinášíme vám několik tipů, jak si užít jaro naplno.

Vitaminová procházka


Sluneční paprsky jsou velmi důležité pro tvorbu vitaminu D v organismu. Když bude krásný den, vezměte svou drahou polovičku a projděte se aspoň na hodinu po okolí. Odměnou vám bude společně strávený čas a další pozitivní benefity spojené s pohybovou aktivitou.

Zamilovaný brunch


Kdy jste naposledy zažili dlouhé, líné, víkendové ráno? Připravte svému partnerovi snídani do postele a užijte si společné dopoledne naplno. K takové příležitosti nesmí chybět například vafle nebo lívance a typický víkendový koktejl Mimosa, připravený z čerstvé pomerančové šťávy a sektu.

Prodloužený víkend


Jarní počasí přináší ideální příležitost pro výlety na více dnů. Zarezervujte si ubytování a načerpejte energii v evropských městech nebo české přírodě. Večery budou ještě pár týdnů studené, a tak si po celodenním výletu zasloužíte trošku hýčkání u krbu nebo romantické wellness při svíčkách se skleničkou sektu.

  19:00,  aktualizováno  31. března 16:51