Jste drzá svůdkyně, nebo zdvořilá stydlivka? Poznejte svou sváděcí strategii. Máme manuál, který vám poradí, kdy do toho pořádně šlápnout.

Jste na pláži, opalujete se a hezoun, kterého jste před chvílí zpovzdálí obdivovala, vám hodí frisbee na osušku. Přijde si pro něj a vy: a) Zeptáte se, jestli se můžete přidat, b) Usmějete se a sklopíte pohled zpátky ke knížce? Každá žena má vlastní styl flirtování, takže nelze jednoznačně prohlásit, že jedna odpověď je správná a druhá špatná. Podle průzkumu, kterého se zúčastnilo čtyři a půl tisíce lidí, existuje pět různých způsobů svádění a všechny můžou přinést ovoce v podobě prvního rande. Vybruste svoji sváděcí strategii k dokonalosti a poznejte její rizika. Až příště zmerčíte muže, který by stál za hřích, pokuste se odhadnout, jaký styl sbližování nejvíc vyhovuje jemu. Když muži při svádění vyjdete vstříc, zaručeně vyletí jiskry!


Svádíte tělem

Váš profil:
Tenhle styl je ze všech nejnápadnější. Ráda používáte řeč těla a nestydíte se dát najevo, co cítíte. Když se vám muž líbí, rozehrajete pestrou škálu svůdných gest a pohybů, jimiž mu dáváte jasně najevo: Chci tě! Při řeči se letmo dotknete jeho ruky, pohráváte si s pramenem vlasů nebo s náhrdelníkem, při chůzi se vlníte v bocích. Ůspěch ale není vždycky zaručený. V některých situacích se svádění tělem vyplácí, jindy může váš protějšek odradit, když usoudí, že si s ním jen hrajete.

Nebezpečí: Než tasíte zbraně, dejte si pauzu a zamyslete se nad osobou svého zájmu. Opětuje vaši pozornost? Ženy, které rády flirtují tělem, někdy až příliš tlačí na pilu, a tak přivádějí muže do rozpaků. Navíc partner může usoudit, že vám jde jenom o nezávazný sex anebo že jste zvyklá pro zábavu flirtovat s každým. Pokud usilujete o vážnější vztah, vyplatí se trochu přibrzdit a projevit mu přízeň jemnějšími náznaky.


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:22