Už se vám to také stalo? Váš milý přišel s nápadem, který vám vyrazil dech. Ještě teď se při vzpomínce na ten sexuální návrh červenáte. Máte to zkusit, vyprávět kamarádkám, nebo ho rovnou opustit?

Pokud budete slovo sexuální úchylka hledat ve slovníku, dozvíte se, že se jedná o psychiatrické onemocnění charakterizované poruchou sexuální preference. Někteří lidé se prostě jen tak nezvruší a své vzrušení potřebují vyvolat zvláštním jednáním. Zatímco ještě před lety se o neobvyklých sexuálních praktikách nemluvilo vůbec, anebo se špitalo něco o deviacích a úchylkách, dnes je všechno docela jinak. Dokonce někteří sexuologové slovo deviace nahrazují slovem variace.


Jednak to zní líp, a nemusíte si připadat jako úchylák. Jak tedy poznáte, co je a není normální? Říká se, že v sexu je dovoleno všechno, s čímž oba (všichni) zúčastnění dobrovolně souhlasí a neděje se tak za hranicí zákona (pedofilie, znásilnění atd.). Podle statistik se k sexuálním experimentům nejvíce uchylujeme někdy mezi 30 a 40 rokem věku. Co vás bude vzrušovat, totiž nemůžete  přesně vědět, dokud to nevyzkoušíte. A zkoušení tohoto typu začíná většinou později...Na co jsme narazili my:   


Pomocníčci

Nejčastějším okořeněním sexuálního života je použití nějaké sexuální pomůcky. Ty mohou nejen přinést vzrušení, ale často také nahradit nefunkční orgány. Pokud má váš partner problémy s erekcí, může použít nejen vakuovou pumpu, ale také nástavec na penis. Ten vypadá jako kondom, ale je vyplněn hmotou, která penis zmohutní a prodlouží, případně má na sobě nejrůznější hroty a výběžky, které zlepšují dráždění.


Muži také s oblibou používají vibrační kroužky na penis, které se dají používat podobně jako vibrátor u žen, jen s tím rozdílem, že se nasadí ke kořenu penisu. Populární jsou také zaškrcovací kroužky, které se často používají společně s vakuovou pumpou. Nasadí se ke kořenu penisu, a tím se zabrání odtoku krve. Ženy zase mají rády umělé penisy z nejrůznějších materiálů (guma, umělá hmota, latex, sklo...). Oblíbené jsou také venušiny kuličky, či nejrůznější dráždidla – sací pohárky, vibrační vajíčka či vibrační kalhotky. To, co vás může v posteli zaskočit, je ale anální kolík, který se často prodává s popruhy nebo kalhotkami. Pokud partner projeví přání, abyste ho použila, rozmyslete se, jestli to zvádnete a určitě použijte lubrikační gel.     


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:33