Stále ne a ne najít toho správného partnera? Pak zkuste malé úpravy v bytě podle čínského učení Feng Šuej. Fungují!

Skončete s minulostí


Začnete odznova. Vyčistěte si byt od všeho, co vám připomíná bývalého partnera. Jeho věci, dárky od něj, společné fotografie – to všechno dejte pryč. Pokud krásné dárky od bývalého (či bývalých) nechcete vyhazovat, darujte je někomu nebo je dejte na prodej do dobročinného obchodu (např. Sue Ryder), kde ještě někomu pomůžou.

Místo jednoho dva


I když žijete sama, upravte si bydlení tak, jako byste tu žila ve dvou: udělejte pro budoucího partnera místo ve skříních, v botníku i ve skřínkách v koupelně. Postel vždy mějte ustlanou také pro dva a nespěte na lůžku pro jednoho.

Aktivujte roh lásky


Roh lásky je v bytě ten nejvzdálenější pravý roh od dveří. Stejně tak je důležitý i pravý roh ve vaší ložnici. Aktivujte ho předměty v páru: například dvěma červenými svíčkami, dvěma srdíčky, dvěma vázami. I v celém bytě se snažte mít věci ve dvojicích a dávejte pozor, aby na obrazech, soškách a na dekoracích nepřevládaly jen vyobrazené ženy. Ideální je, pokud tam budou muži i ženy stejně zastoupeni nebo nejideálněji tam budou osoby v páru.

Zkuste kameny


Právě růženín je kámen, který přitahuje lásku jako magnet, můžete si ho dát jako dekoraci třeba do své ložnice. Než ale kámen použijete, energeticky ho přes noc „očistěte“ v hrubé mořské soli. Kámen dejte do mističky, zasypte ho celý solí a ráno vytáhněte, omyjte pod vodou a nechejte den „nabíjet“ na denním světle. Ne ale na slunci, protože na něm kámen bledne. Velmi účinnými kameny pro lásku jsou české granáty. Noste je jako náušnice nebo v prstenu.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:31