Vymámil z vás číslo a pak navždy zmizel. Tohle už se nikdy nestane!

Určitě tu situaci důvěrně znáte: na ulici/v baru/na mejdanu vás osloví celkem obstojný chlapík a loudí vaše telefonní číslo. Nejspíš chvíli děláte drahoty, ale pokud se vám dotyčný líbí, nakonec mu stejně nadiktujete, po čem touží. Cestou domů si v duchu malujete, kam s tím sympaťákem v sobotu večer vyrazíte a kdy ho předvedete kamarádkám. Budou zírat, jaká kořist vám spadla do pasti! Jenže máte smůlu – po dychtivém nápadníkovi se slehne zem. Jste naštvaná a zklamaná. Proč si ten bídák vůbec bral vaše číslo, když neměl v úmyslu ho vytočit? Důvodů je spousta.


„Sbírání čísel na hezké holky je pro mě něco jako sport,“ upřímně, ale poněkud drsně přiznává devětadvacetiletý průvodce Vladimír. „Pět let chodím s jednou přítelkyní a celou dobu jsem jí věrný. Když ale vyrazím s kamarádem do města, občas soutěžíme, kdo z nás za večer nasbírá víc telefonních čísel na lasičky. Vůbec nemám v úmyslu domlouvat si s takovou holkou rande. Její číslo pro mě ztrácí význam už ve chvíli, kdy ho dostanu do ruky. Většinou ten papírek za rohem vyhodím. Lucie o téhle mé libůstce ví a prohlásila, že jí to nevadí, pokud se se svými ,kořistmi’ nebudu scházet.“Pokud narazíte na podobného „sportovce“, nejspíš není valná šance, že by se vám ozval. Chlapů s podobnými úchylkami naštěstí není moc. Za zmizení vašeho ctitele mnohem častěji může zapomnětlivost, lenost nebo nízké sebevědomí. Prostě si není jistý, jestli byste o něho stála, anebo neví, o čem by si s vámi na schůzce povídal. A tak raději dělá mrtvého brouka. Ještě pravděpodobnější je, že krásného neznámého zasypala lavina úkolů a povinností, kvůli kterým si na telefonování ani nevzpomene.


V momentě, kdy mu vytanete na mysli, uplyne už mezitím den, dva, možná týden a váš nápadník dojde k závěru, že je trapné ozývat se takhle pozdě. A tak pro jistotu nezavolá vůbec. Šikula. Existují ovšem taktiky, s jejichž pomocí se chlapovi nabouráte do mozku a naprogramujete jeho myšlenky tak, aby se k vám neustále vracely. Několika jednoduchými (ale o to účinnějšími) triky zajistíte, aby se na displeji vašeho mobilu objevilo jeho číslo – v rekordním čase. Vyberte si strategii, která nejvíc odpovídá vašemu stylu, situaci a náladě.


  12:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:41