Nepřipadáte si ve flirtování úplně jistá a nevíte, jak vyhlédnutý objekt správně naladit? Jackie vám poradí.

Vzhledem k tomu, že se blíží vlna vánočních večírků, dostává se vám náš manuál do ruky právě včas. Včas na to, abyste si nově nabyté rady mohla vyzkoušet například v MHD, v práci nebo dokonce rovnou na ulici. Když se odhodláte k akci, je docela pravděpodobné, že se na Štědrý den už na vás označení „single“ nebude vztahovat. Celých padesát procent mužů a žen v Evropské unii by si přálo, aby s nimi flirtovalo více lidí. Jsou mezi nimi i zadaní, kterým letmý flirt zdvihne sebevědomí. Celých dvacet procent dotazovaných v německém výzkumu uvedlo, že se jim po „kvalitním ranním flirtu cestou do práce“ mnohem lépe zvládají i pracovní úkoly.


Nezapomínejte ovšem, že flirtování je na začátku každého seriózního milostného vztahu. Flirtují spolu i lidé, kteří si smluvili schůzku prostřednictvím internetu nebo seznamovací agentury. Je tedy dobré vědět, jak na to.Podívejte se na hodiny


Tuhle informaci mnoho lidí nezná. Přesto je pro úspěšnost flirtu maximálně klíčová – chuť zalaškovat si s příslušníkem opačného pohlaví se dostavuje ve vlnách. Velmi vysoká je podle odborníků ráno, takže máte šanci uspět cestou do práce nebo třeba při vaření startovací kávy ve firemní kuchyňce. Kolem polední pauzy ochabuje (v souvislosti s nasycením, jak jinak), odpoledne je na minimu. Touha flirtovat se pak opět vrací večer.

Pro zajímavost: Přestávky na oběd využívá k seznamovacím aktivitám pouze sedm procent dotázaných. Na svádění je však naladěno více než 55 % nezadaných lidí večer.


  7:26,  aktualizováno  31. března 2019 13:41