Zapojte všechny své zbraně a vysněné místo je vaše! Cosmopolitan vás naučí, jak si osvojíte flirt, aby prospěl vaší vzletné kariéře.

Doufáte, že díky svým skvěle vypracovaným stehnům a smyslnému úsměvu odrovnáte mužskou konkurenci a šéfkou oddělení se stanete právě vy? Vaše myšlenkové pochody jsou naprosto logické a správné. Proč byste si měla hrát na ledovou královnu, když s pomocí své přitažlivosti můžete skvěle nastartovat kariéru a vyřadit ze hry kolegy, kteří si brousí zuby na stejné místo? Nechceme po vás, abyste se přes noc proměnila v profesionální svůdkyni s IQ 150.


Ani vám nenaznačujeme, že můžete získat pohádkový plat jen díky svým dlouhým nohám a vosímu pasu. A už vůbec vám nedoporučujeme prodírat se k úspěchu přes postel. Samozřejmě nemůžete spoléhat jenom na svoje vnady; v první řadě musíte mít talent a kvalifikaci. Pokud se ale naučíte využívat ve svůj prospěch rafinované ženské zbraně, třeba dobře padnoucí oblečení a sexy chůzi, vaší kariéře to jenom prospěje. Jen si nemyslete – muži se také snaží zabodovat svým šarmem, tak proč byste měla být v nevýhodě? Sexuální přitažlivost vlastně znamená totéž co silné kouzlo osobnosti. Pokud chcete naplno využívat všech svých silných stránek, vyzkoušejte čtyři cosmo taktiky, které vás dovedou k úspěchu.První tip, jak okouzlit: Zaujměte muže – všechny


Než se sama uvelebíte v nechutně pohodlném šéfovském křesle, musíte zařídit, aby si vás nadřízení všimli. Pokud se chcete co nejrychleji rozloučit s místem pomocné asistentky, přimějte muže na nejvyšších pozicích, aby laskavě vzali na vědomí vaši přítomnost. Uvidíte, že si vás brzy velice dobře zapamatují, a až se bude povyšovat nebo přidělovat odměny, budete první v pořadí. Nesmíte to ovšem přehnat! Zapomeňte na závratně hluboké výstřihy nebo na upnuté šaty s významnými průstřihy na bocích.


Postupujte rafinovaněji: boty na nízkém klínku si nechte na večerní procházky; v práci se raději přezujte do sexy sandálů nebo pantoflí na podpatku. Beztvará saka, ve kterých by i zbrusu nové vnady nškteré sexbomby vypadaly placatě, vyměňte za moderní halenky a živůtky, které nenásilně zvýrazní vaše křivky. Nezapomeňte ale, že chcete dělat kariéru, ne zastavovat na ulici dopravu! Jakmile se za vámi začne otáčet i ředitel firmy nebo dostanete první pozvánku na večírek pro vyvolené či okouzlíte důležitého klienta, můžete si gratulovat. Pak už jen musíte dokázat, že jste nejenom nebezpečně sexy, ale také oslnivě chytrá a ctižádostivá.


  7:13,  aktualizováno  31. března 2019 13:41