Zhasněte světla, přitulte se k milému a nechte svá těla žhnout láskou. Známe mazlivé triky, které vás ve vztahu i v posteli ještě víc sblíží!

Možná si myslíte, že čím divočejší sex s partnerem pěstujete, tím lépe. Baví vás, když pod vámi hlasitě úpí péra v matraci a sousedé vám naštvaně tlučou do zdi, abyste se ztišili, protože pro váš slastný řev neslyší televizi. Nad něžným milováním v posteli ohrnujete nos a raději vymýšlíte nová a nová místa, kde byste si mohla s milencem divoce zaskotačit? Nedopřát si občas s partnerem klidný romantický sex ale může být velká chyba – něžná objetí totiž posilují lásku!


Partnerští poradci upozorňují, že kdykoli se drahému díváte do očí, užíváte si nekonečné polibky a něžně milence hladíte, dáváte svým vzájemným citům obrovský dopink. Přesto se většina párů v posteli obvykle časem soustředí jenom na triky, které je co nejrychleji dovedou k orgasmu, a něhu považují za ztrátu času. Těžko ale někoho budete hluboce milovat jenom proto, že jste s ním zažila orgasmus hlavou dolů nebo mu svázala ruce svou podprsenkou! Když milenci berou sex jen jako nástroj uspokojení, odcizují se. Taky často chodíte do ložnice pro orgasmus jako do pekařství pro chleba? Dnes večer přelaďte na romantickou vlnu! Zkuste se do milého vcítit a užívejte si sex jako jedno tělo a jedna duše. Pomůžou vám tyto smyslné kroky.Umlčte rušiče


Než se spolu zavrtáte do peřin, ujistěte se, že na erotickou jízdu budete mít dost klidu. Jestli bydlíte na hlučné ulici, zavřete okna. Pokud dovnitř pořád doléhá burácení výfuků, pusťte pomalou hudbu, na níž se oba shodnete. Rozptylovat vás může i nepořádek, takže rychle ukliďte – zavřete všechny zásuvky, vyhoďte obaly od jídla, hrnky od kafe odneste do kuchyně. Zhasněte a pootevřenými dveřmi pusťte do místnosti slabé světlo z vedlejší místnosti. Při romantickém milování nikam nespěcháte, takže si snadno všimnete neerotických detailů kolem sebe, které vás mohou vyrušit v soustředění, třeba praskliny na novém stropě nebo pupínku na milencově rameni. V přítmí se soustředíte jenom na své pocity a navíc se partnerovi vydržíte beze studu dlouho dívat do očí.


  7:21,  aktualizováno  25. března 2019 20:51