Můžete od něj čekat dlouhé polibky, nebo vás zaskočí divokým přirážením? Tady otestujte jeho sexuální styl a zjistíte, jaké vlastnosti za svými choutkami ukrývá.


Jak to má rád:Vááášnivě


Lačně vás sjíždí pohledem, trousí jednu peprnou poznámku za druhou, a jakmile se dostanete do jeho náruče, zaplaví vás doteky jako mocná povodeň. Sedí tento popis na vašeho milého? Hurá, doma si držíte citlivého vášnivce, který se vyžívá v dobrém sexu a chce vám ho spoustu dopřávat. Potíže ale můžou nastat v okamžiku, kdy milovník za svou hlavní přednost považuje právě dokonalý sex.


Pokud nemáte právě chuť na rozverné dovádění, jeho mužné sebevědomí může trpět. Nezapomeňte proto svého šikulu neustále ujišťovat, že ho považujete za erotického génia.Něžně a pomalu


Elektrizující objetí, jemné doteky a nekonečné polibky, to jsou poznávací znamení muže, který se zamiloval až po uši a před očima mu blikají samá růžová srdíčka. Pokud si váš ctitel potrpí na něžnosti, je blázen nejen do vaší krásy, ale obdivuje i vaši osobnost. Několikahodinovým hlazením pak vyjadřuje potřebu o vás pečovat. Jeho milostnému stylu nevládnou spontánní impulzy, nýbrž hluboký cit. Jestli ale toužíte i po žhavějších postelových experimentech, musíte je iniciovat sama. Začněte mazlíka svádět třeba na neobvyklém místě nebo navrhněte novou polohu.


  13:09,  aktualizováno  31. března 2019 13:42