Děsíte se faktu, že Vánoce strávíte bez přítele? Žádnou paniku! Dokážeme vám, že si je naplno užijete i jako „single“.

Všechny kamarádky vám vyprávějí, co pořídily svým manželům a milencům pod stromeček, a lámou si hlavu, jestli bude lepší koupit jim ještě ponožky se zeleným, nebo raději tmavomodrým vzorem. Vy byste asi vybrala spíš ty se šedivým – jenže nemáte komu. Zrovna totiž s nikým nechodíte; poté, co vás Petr čtvrt roku zákeřně podváděl s domovnicí, jste ho poslala, kam patří, a teď potřebujete nabrat dech. Sama.


Za normálních podmínek vám tenhle stav maximálně vyhovuje, ale o svátcích se najednou cítíte divně. Možná je vaše rodina tráví pěkně pospolu, a to včetně všech babiček a tetiček od Chebu až po Ivančice. Strýc se vás bude zase laškovně vyptávat, kdy si už konečně přivedete ženicha, a matka na vás bude vrhat vyčítavé pohledy při pohledu na dmoucí se břicho vaší vdané sestřenice z Opavy.


A na silvestrovský mejdan dorazíte jako jediná sama, zatímco vaše známé se budou, zmoženy sektem, roztouženě plazit po svých partnerech. Hrozná představa, že? Vy jste ale přece vždycky slavila konec roku ráda – tak se nenechte otrávit a užijte si to i letos. Skutečnost, že zrovna s nikým nechodíte, ještě neznamená, že jste opuštěná jako jediná zapomenutá hrozinka na míse od cukroví. Jak s nadhledem zvládnout čtyři nejpernější chvíle, které vás jako nezadanou nejspíš čekají:


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:56