Přemýšlíte, jestli je váš současný přítel pan Pravý? Nebo doufáte, že nový rok vám konečně přihraje tu pravou lásku? Máme pár užitečných tipů, jak poznat kvalitního partnera, se kterým by to mohlo klapnout.

Tím máme na mysli kvalitního partnera přesně pro vás. Protože je jasné, že někteří muži mohou být dobrými parnery jiným ženám, zatímco k vám se absolutně hodit nemusí. Má to však jeden důležitý háček – zkraje vztahu kvůli koktejlu hormonů není prakticky nikdo schopen reálně posoudit stav věcí.


Příroda nám doslova zastře mozek na nej­méně rok, spíš však dva. Dokud neopadne hladina hormonů, obvykle nejdou sundat růžové brýle, skrz které partnera posuzujete. Tak alespoň vyčkejte s unáhlenými životními rozhodnutími, dokud partnera lépe nepoznáte. Mnohem reálněji nahlédnete na muže, se kterým chodíte několik let. Možná jste teď na vážkách, jestli zrovna ON je ten PRAVÝ. Jestli byste neměla hledat štěstí jinde. Takže... Mohl by být ten pravý, pokud:Rozesměje vás


Smích patří podle psychologů mezi tři hlavní pilíře vztahu hned vedle společné vůle budovat partnerství a snahy vést kvalitní dialog (nikoliv monolog). Uznávaná americká psycholožka Doris G. Bazzini dokonce tvrdí, že podle jejích dlouholetých výzkumů je to právě smích, co nejčastěji spojuje šťastné páry. „Lidé si myslí, že navrch mají sex, peníze nebo společné zájmy, ale v tom se rozhodně mýlí.“Má vás rád, jak vás příroda stvořila


Neutíkejte se líčit hned po probuzení a zjistěte, jestli se partnerovi budete líbit, i když celý víkend strávíte jen přirozeně upravená vodou, zubní pastou a hřebenem. Hodně také vypozorujete z jeho přístupu v případě, že se vám nepovede letos vykličkovat před chřipkou.  Partner vás nesmí mít rád pouze přes oblečení, které nosíte, nebo make-up, který si nanášíte.