Možná si s ním malujete růžovou budoucnost, jenže on vás bere jen jako flirt. Podle čeho spolehlivě odhalíte sólového hráče?

? Nejste si jistá


Jestliže si ani po několika týdnech intenzivního randění nejste jistá, zda můžete příteli kdykoliv zavolat, abyste nevypadala příliš nesamostatná či moc zamilovaná, nebo se stále stydíte ukázat mu svou odvázanější tvář, abyste ho příliš nevyplašila, možná vás podvědomí varuje. Nejistota před druhým může vycházet ze skutečnosti, že jeden z vás do vztahu nejde naplno.

? Zapomíná, co mu vyprávíte


Nikdy si nemůže vybavit, jak říkáte svému psovi ani jak se jmenuje město, odkud pocházíte. Chlapík, který po vás touží naplno, si dá dobrý pozor, aby mu neunikla ani jediná informace, která se vás týká. Proto zpozorněte, když se vás vyvolený už poněkolikáté ptá, co že vlastně v té velké firmě, kde pracujete, děláte za práci. Patrně nemá v úmyslu si to ani tentokrát zapamatovat.

? Tají své soukromí


Pokud toho drahý příliš nenamluví, může sice působit sexy, ale jestliže má s vámi vážné úmysly, dříve nebo později se rozhovoří o své rodině, přátelích i svých slabostech. V případě, že marně čekáte na podrobnosti z jeho dětství, znamená to, že zatím nehodlá navázat pevné pouto. Nenechte se  zmást, že se sám vyptává na váš život. Snaží se jen odvést pozornost od sebe.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25