Umíte předvídat, jaký je kdo milenec? Zkuste si tuhle schopnost osvojit. Usnadní totiž vaše rozhodování, jestli s ním máte jít do postele.

Možná si ho prohlížíte od hlavy až k patě a přemítáte: Jestlipak to umí? Je jasné, že se nikdy nedozvíte, jaký je ten muž milenec, dokud si ho nevyzkoušíte v mnoha polohách a situacích. Ale i tak si už od samého začátku můžete všímat určitých příznaků, které vám napovědí, jaký je jeho styl milování. A tak ještě dřív, než mu dovolíte, aby si zapsal vaše telefonní číslo a pozval vás na rande, měla byste si otestovat, jak se asi v budoucnu projeví.Jak o sebe pečuje


Nejen muži se dokáží vzrušit pouhým pohledem! Pokud nějakého muže zajímá jeho vlastní zevnějšek, je to dobré znamení. Nejspíš ho asi taky bude zajímat, jak vypadá nahý. A co je vzrušivějšího než dobře stavěný svalovec?


Máte tedy důvod předpokládat, že muž, který se o svůj vzhled vůbec nestará, bude v posteli nijaký. Měla byste se sama sebe otázat, zda se na váš vkus dostatečně často myje. Také si ovšem dávejte pozor na muže, který si na svém vzhledu dává záležet až příliš. Pokud se přehnaně dobře obléká, může to znamenat, že je narcistní a nezajímá ho nic než jeho vlastní krása. Nejspíš se z něj vyklube sobecký milovník, usilující jen o vlastní rozkoš. Někteří muži, kteří berou svůj vzhled příliš vážně, se často bojí, aby se něčím neumazali.


Dokonce i když s vámi budou dlouho chodit, pořád se ještě budou štítit vašich tělesných tekutin. O takovémhle případu mi vyprávěla třicetiletá Božena, učitelka kreslení a hudební výchovy: „Můj bývalý přítel měl v jednom kuse hrůzu z toho, aby si snad neumazal šaty, a tenhle přístup si s sebou přinesl až do postele. Při milování jsem měla pocit, že si nesmím dovolit pořádně se rozehřát. Připadala jsem si sterilně jako u doktora, nedokázala jsem se vzrušit.“


Pokud se budete snažit usoudit, jaký je milovník, pouze z jeho vzhledu, příliš daleko se nedostanete. „Měla jsem několik partnerů, kteří vypadali úplně obyčejně a úplně všedně se oblékali, ale byli dobří milenci, protože jim na mně záleželo. A také jsem měla partnery, kteří vypadali ohromně divoce a sportovně, ale ti se v posteli snažili podávat hlavně měřitelné výkony,“ dodává Božena.


  6:35,  aktualizováno  31. března 2019 13:41