Svaly pánevního dna tvoří pomyslný střed těla, nesou vnitřní orgány, podílí se na správném postavení pánve a ovlivňují celkové držení těla. A v každém věku ženy je třeba, aby byly zpevněné.

Ať už chcete zažít mnohonásobný orgasmus, připravit se na porod či zkrátka předejít ochabování svalů pánevního dna a minimalizovat tak riziko inkontinence nebo poklesu orgánů v dutině břišní, je potřeba mít tuto svalovou skupinu patřičně posílenou. Posilování svalů pánevního dna je časově nenáročné, a pokud jej provádíte správně, první výsledky si můžete užívat už v prvních týdnech cvičení.

Venušiny kuličky


Venušiny kuličky jsou diskrétní erotická pomůcka vyvinutá pro ženy. Výrazně pomáhají zlepšit kondici a tonus svalů pánevního dna. Po zavedení kuliček dojde při každém pohybu k nepatrné stimulační vibraci, jež prokrví poševní stěnu a způsobí její příjemnou masáž, kterou lze kontrakcemi svalů pánevního dna ovlivňovat a zároveň tak mimochodem svaly posílit. Pokročilejší mohou zkusit praktikovat s kuličkami Kegelovy cviky. Pro dosažení kýženého efektu používejte kuličky 2–3x týdně po dobu 2–3 hodin.Venušiny kuličky whoop.de.doo byly navrženy ve spolupráci s gynekology. Při pohybu vydávají intenzivní a zároveň tiché vibrace. Kromě navození příjemného pocitu pomáhají zpevňovat svaly pánevního dna, což v důsledku pozitivně ovlivňuje sexuální prožitek obou partnerů. 

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:20