Den zamilovaných už klepe na dveře a vy ještě stále nevíte, co pro svou drahou polovičku letos připravíte? Sestavili jsme manuál valentýnských tipů a bláznivých nápadů, ušitý na míru speciálně pro vás!

Když je vám 20 +

V tomto věku je ještě vše dovoleno i odpuštěno. Dejte proto fantazii absolutní zelenou a udělejte něco, nač budete ještě dlouho vzpomínat! Pokud váš partner patří mezi dobrodružnější typy, je milovníkem zvířat, lákají ho zasněžené pláně a ve filmech často s toužebným povzdechem sleduje život v severských dálkách, pak je pro něj Valentýn s příchutí divokého adrenalinu tím pravým dárkem! Určitě ale nezapomeňte na romantickou procházku nebo večeři, ta přece na svátek zamilovaných nesmí chybět! Pokud je však sněhová nadílka štědrá, vyrazte s miláčkem na hory do Krkonoš a nadělte mu překvapení ve formě jízdy psím spřežením, neboli mushing. Věřte, že na tento valentýnský zážitek hned tak nezapomene! O co jde? Po celou dobu budete sami řídit psí spřežení o šesti až osmi psech. Už nemusíte cestovat za polární kruh. Z dalších adrenalinových zážitků na sněhu můžeme doporučit třeba snowtubing.Pokud u vás za městem zamrzl rybník, proč neoslavit lásku společnou vyjížďkou po ledové hladině? Vždyť kdy jste naposledy obuli brusle? Darovat si můžete také třeba kurz vaření, na který si později vyjdete. Nebo dejte svému protějšku poukázku už předem, aby stihl kurz absolvovat a vám na Valentýna ukázal, co se naučil. Romantikou dýchá i výlet parníkem po ledové Vltavě, třeba spojený s večeří. Jestli váš partner nepatří mezi zatvrzelé odpůrce tance, vydejte se na salsu. Tyhle smyslné pohyby ve vás zase zažehnou jiskru, která může rozvířit noc.

Jestli ale chcete zůstat doma, udělejte i tak něco netradičního! Třeba si užijte „chladné“ grilování nebo opékání vuřtů.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:13