Jedna ruka sice netleská, ale práskne toho na vás víc než dost. Tajemné rýhy na dlani totiž věrně zrcadlí váš život a vypočítaví senzibilové vám z ní za úplatu vyhádají osud. Vy z ní vyčtete ale mnohem víc. Třeba kolik budete mít lásek.

Dříve provozovaly čtení z ruky kočovné Cikánky, které věřily, že v dlani máte vyrytý celý život. Tyto čarodějky luštily pletence čar pouze z levé ruky. Věřily na osud a na nemožnost ho jakkoli změnit. Dnes se už vykládají rýhy v dlaních zcela běžně i z dlaně pravé a často se díky nim dají odhalit vaše zdravotní nedostatky nebo třeba násilnické sklony vašeho přítele. Proniknete-li do tajů této nauky, dozvíte se více nejen o sobě, ale i o svém partnerovi a vyhlídkách ve vašem vztahu.


Tři patra vaší osobnosti

Každý ostřílený badatel vašich chapadel vyrukuje zpravidla se svou vlastní metodou, jak dešifrovat tajemné dlaňové zářezy, nicméně všichni se shodnou na stejných základech. Zabodnou vám pohled do dlaně poprvé a v mžiku ji rozdělí do tří částí. První se rozkládá od zápěstí až do poloviny dlaně a symbolizuje vaše podvědomí. Veškeré čáry v této sekci odkrývají vaše nejtajnější potřeby, nutkání a touhy. Druhá část, která vyplňuje prostor od poloviny dlaně až ke kořenům prstů, naopak vypovídá o tom, jak se chováte a myslíte v bdělém stavu. Prsty představují třetí část. Jemnost jejich kůže, rýhy v polštářcích, dokonce i prsteny, které ráda nosíte, vystavují na odiv vaše duchovní a intelektuální zájmy a váš celkový charakter.


Výkonné válečky versus pečlivé pařátky

Jsou-li vaše prsty, kůže nebo celá dlaň tlusté a hrubé, pak se pravděpodobně cítíte spokojená v materiálním světě a kladete důraz na praktičnost. Naproti tomu jemné ruce s úzkými prsty napovídají tomu, že jejich majitelka nachází větší uspokojení v duševních sférách, vyniká svým intelektem a často ji najdete zahloubanou do sebe. Nezanedbatelnou roli také hraje rozměr vašeho hmatového ústrojí. Posuzuje se v poměru se zbytkem těla a vypovídá například o vaší pracovitosti. Proto se příště nedivte, až vám budou při přijímacím pohovoru nenápadně zkoumat dlaně. Shledají-li, že máte malé ruce, patrně vás ihned vezmou a brzy se dočkáte vedoucího postavení. Takový člověk totiž bývá velmi rychlý a výkonný. Pokud vaše dlaně naopak vyrostly do velkých rozměrů, najmou vás třeba na ruční malování keramických váziček. Lidé s širokými dlaněmi jsou totiž detailisté a vynikají trpělivostí. Zato si dávají načas. Obecně platí, že jedinci s malýma rukama vykonávají úkoly pohotově, zatímco lidé s velkýma rukama tráví čas abstraktními úvahami. Pokud se navíc ti prvně jmenovaní pyšní tlustými prsty, prozrazují na sebe poživačnost a lásku k pozemským slastem. Majitelky velkých hubených pařátů naopak tíhnou k askezi a duchovním požitkům.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36