Kde je doba, kdy to mezi vámi jiskřilo, vůně partnera vyvolávala vzrušení a nevadilo, že při sexu popadá nádobí z kuchyňské linky? Přivolejte ty časy zpět!

Nedejte na řeči o tom, že vášnivá láska vydrží maximálně dva roky a pak už to bude jen boj se stereotypem. Chcete-li mít s partnerem vzrušující vztah až do smrti, naučte se permanentně obnovovat svou ženskou, respektive mužskou polaritu.
Žena a muž fungují jako dva magnety s opačnými póly: přitahují se, ale když jsou dlouho spolu, jejich přitažlivá síla slábne, až se přestanou přitahovat úplně. Problém je totiž v tom, že si chceme s partnerem rozumět, o všem si povídat, společně plánovat, nedej bože pracovat. A při tom všem je nežádoucí, abychom se pořád vzájemně vzrušovali… Naštěstí ale nejsme magnety, takže můžeme vědomě své energie opět polarizovat.

1. Každý partner by měl mít svou stálou ­aktivitu, ve které ten druhý nefiguruje. Pro muže to platí dvojnásob, protože pro ženu není nic víc sexy, než když vidí svého partnera, jak se něčemu nadšeně a soustředěně věnuje s mistrovským umem – ať už je to lepení modelů, cvičení nebo létání rogalem.
2. Aspoň jednou týdně běžte mezi ženy, stejně jako muž mezi muže. Takové ty každodenní příběhy a rozmluvy, které vybíjejí sexuální energii vztahu, sdílejte s kamarádkami. Jim si postěžujte, ne svému muži. Stejně tak muž si nesmí stěžovat své ženě, jak něco nezvládl, jak byl na něco slabý, ale sdílet to s jinými muži.

http://gty.im/627871228
3. Dovolte svému muži mít blízké (což neznamená sexuální) vztahy s jinými ženami, protože se tak naučí reagovat na různou intenzitu ženské energie.
4. Nechte svého muže rozhodovat, je to jeho doména. Vy můžete otevřít svou ženskost, jen když nemáte vše pod kontrolou.
5. Když chcete spolu vyrazit na výlet, muž určuje KAM a žena určuje JAK.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:29