Zachtělo se vám dostat na kolena každého muže, který vypadá k světu? Zapojte do hry řeč těla i krášlicí spojence a brzy budete mít diář přeplněný schůzkami.

Marně se pídíte po zaručeném receptu, jak ze zažraného workoholika udělat nenapravitelného blázna, který vám bude nosit snídani do postele? Jeden pro vás máme, ale musíte z hlavy vymazat všechny zavedené představy o tom, jak má svůdkyně vypadat: výrazné kouřově orámované oči, rty jako rudá squaw a neutuchající střelba vyzývavých pohledů.

Tohle všechno už tady přece bylo! Teď v sobě probuďte dětsky hravou a nenasytnou pokušitelku, která se chová lahodně nevyzpytatelně – jednou provokujte nevinností školačky, podruhé příteli servírujte své choutky na talíři jako žena vamp. Máte pocit, že tyto vlastnosti nejdou dohromady? Za prvé jdou, za druhé – muži chtějí obojí. Až budete chtít svést nového chlapa, pozvěte ho na večeři do své garsonky a předveďte mu svou kombinaci sladkých i dráždivých svůdností.

http://gty.im/638707400

Na vysoké noze


Řeč těla: Chcete, aby k vám muž, jehož jste si vyhlédla, zahořel prudčeji než oheň zalitý benzinem? Okouzlit ho můžete nejen skvělou vizáží, ale i rafinovanými gesty. V baru nebo na mejdanu se vzdejte vyzývavých póz těžkého kalibru (nerolujte si sukni až ke kyčlím ani se nepředklánějte tak, aby vám dotyčný viděl mezi prsy na pupík) a raději svůj objev rozehřejte vábivýma nohama.

Elegantně se naaranžujte na nejbližší pohovku nebo do křesla tak, abyste mu poskytla výhled na své překřížené končetiny. Muže přitahují nekonečné, štíhlé a hlavně pěkně tvarované nohy, a když přehodíte jedno lýtko přes druhé, budou vypadat vysportovaně a zvýrazní se jejich křivky. Dejte si záležet na tom, aby vaše prsty směřovaly k muži, po kterém toužíte. Naznačujete mu tak, že byste s chutí pronikla do jeho osobního teritoria, což je asi metr široký kruh, který kolem sebe všichni máme a vnímáme ho jako nedotknutelný prostor.

http://gty.im/638592848

Chcete přitažlivému známému naznačit, že byste ho nejraději neprodleně zatáhla do nejbližšího tmavého kouta? Dotýkejte se sama sebe s drzostí Sharon Stoneové z filmu Základní instinkt. Když nový přítel uvidí, jak si pomalu přejíždíte rukou po stehně, dojde mu, že byste právě na tomhle místě ráda cítila jeho doteky, a jeho fantazie se naplno rozjede.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49