Vztahový expert Ar’nie Krogh promluvil a možná se budete divit!

I když si to možná někteří lidé nepřipouští, na prvních několika rande může být zásadní i to, co si při společné večeři nebo obědě objednáte. Všeobecně je sice rozšířená myšlenka, že spíše neurazíte nějakým "dámským" dietnějším jídlem a je dost zvláštní si objednat něco velkého a sytého. Uznávaný expert na vztahy však teď tvrdí přesný opak! Hlavní samozřejmě je, aby vám objednané jídlo chutnalo a nezkazila jste si ním celý společně strávený čas. Výběr typu jídla je však důležitý :)


Tak jak to tedy je? Ar’nie rozdělil vjemy mužů z úvodních rande podle tří typů objednaných jídel! V zásadě se to dá rozdělit na typ hlavního jídla a následnou volbu, zda-li si dát "nástavbu" či nikoliv.Salát


Pokud si myslíte, že touto volbou vyvoláte obdiv v jeho mysli, možná nemáte tak úplnou pravdu. Ar'nie si totiž spíše myslí, že je tato volba na první rande přímo nevhodná. Muž si totiž může začít myslet, že jste příliš ostražitá, neuvolněná a snažíte se až příliš udělat dojem. Může získat dojem, že si neumíte užívat života a třeba jste až chladná a "uťáplá". To nezní úplně pozitivně, že? Ve vztahu nebo v dlouhodobém kamarádství je salát samozřejmě v pořádku, když bude dotyčmý vědět, že si prostě jen aktuálně hlídáte postavu. Na úvodní rande se ale údajně nehodí.Burger


Na úvodní rande prý to úplně nejideálnější jídlo! Žádný muž si prý o vás nebude nic špatného myslet. Pokud nemáte ráda burger, může ho v klidu nahradit třeba pizza. Obě jídla údajně uvolní atmosféru a u muže získáte kladné body. Když jíte jídlo rukama, ví, že jste uvolněná a některým to dokonce přijde sexy. Burger a pizza jsou považovány za o mnoho normálnější jídla než salát, pokud jste na rande.Dezert/Káva (Nadstavba)


Pokud je vám s vaší společností příjemně, doporučuje vztahový expert objednat ještě kávu nebo dezert. Je tak dobré se hlavním jídlem (případně předkrmem) úplně nepřecpat. Zbytečně se tak můžete obrat o plusové body. Muži objednání dezertu či kávy berou jako velmi dobrou věc. Mají radost, že od nich neutíkáte a myslí si, že je vám s nimi dobře. Byla by škoda je o potvrzení tohoto přesvědčení připravit jen proto, že už třeba nemáte chuť. Zkuste večeři k tomuto bodu směřovat a myslet na to, vyplatí se vám to :)