Touží po něm všechny, ale zdaleka ne každá ho dosáhne. Jak se přiblížit k dechberoucímu orgasmu? Máme pro vás pár tipů!

Dosažení orgasmu je obecně pro ženy o poznání těžší než pro muže. Existuje spousta nejrůznějších faktorů, které tento stav a schopnost jeho dosažení ovlivňují. Některé ženy s tím problém nemají, pro jiné je zase nedosažitelnou metou.

Naštěstí existuje celkem dost věcí, které vás k němu přiblíží a věříme, že zásadně zvýší vaší šanci na nezapomenutelnou slast. Tady je několik tipů od nás pro vás...

1) Kyselina listová


Málo se mluví o tom, jak velký vliv na náš sexuální život má „obyčejná“ kyselina listová. Najdete ji v listové zelenině i cereáliích. Požívat jí můžete i jako doplněk stravy, najdete ji v lékárnách i bez receptu. Kyselina listová má množství blahodárných účinků na náš organismus. V sexuální oblasti jistě oceníme zvýšení hladiny dopaminu v krvi (zvyšuje libido), a také histaminu (pomáhá dosáhnout orgasmu). Magie, že?

Bude vás bavit: Nuda v posteli? Hrajte (sexuální) hry!


2) Sport


Nic nového. Pokud před sexem sportujete (tedy ne tak, abyste se úplně zničila a ihned usnula), jdete naproti skvělému orgasmu. Důvod je jednoduchý. Sport zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, a vy se pak cítíte lépe. Máte větší chuť na sex a lépe se umíte při souloži uvolnit. Pokud zvolíte sport ve dvou a soutěžíte mezi sebou, hladina testosteronu stoupne ještě více!

Čtěte také: Tři zlozvyky, které ničí pohodu ve vztahu


3) Menstruační kalendář


Tak schválně, kolik z vás sleduje pečlivě menstruační kalendář? Věděla jste, že týden před začátkem dalšího cyklu vám výrazně klesá hladina estrogenu? Tím se dostává do popředí testosteron, který zvyšuje vaše libido. Pokud tedy vhodný čas pro milování spojíte s body, které jsme zmínili výše, máte výrazně větší šanci na božský orgasmus!

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:14