Dopřejte svému příteli ježíška, ze kterého bude zaručeně na větvi: ať si letos pod stromečkem rozbalí dárek, po kterém touží nejvíc ze všeho – vás!

Vánoce představují ideální příležitost, aby se dozvěděl, že byl celý rok moc a moc hodný. Dejte mu to, co ho nejvíc potěší a vzruší: sebe samu. V dárkovém balení a s mašlí. To znamená sex, při kterém půjde hlavně a především o jeho nadoblačnou rozkoš. Možná namítnete: „Jemu se to určitě bude moc zamlouvat, ale co já?“

Když darujete rozkoš, získáte milence, který bude vrnět blahem. Ukážete mu, co pro vás znamená, jak moc na něj myslíte a jak ráda se s ním milujete. Skutečnost, že dokážete plně uspokojit člověka, kterého máte nejraději, vám zvedne náladu i sebevědomí.

A navíc: sexuální dárek sice dáváte čistě z lásky, a tak přítele k ničemu nezavazujete, ale až budete příště potřebovat namasírovat ramena nebo pomoct s přípravou na těžkou zkoušku, budete mít po boku nadmíru ochotného dobrovolníka. Navíc si uvědomí, že když vy jste ochotna mu splnit i ty touhy, které nikdy neměl odvahu vyslovit, měl by i on zkusit být trochu nápaditější a pozornější. Poté, co mu pod stromeček nadělíte nevídané rozkoše, se můžete těšit, že si na Silvestra užijete pro změnu zase vy.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:14