Jak se pomilovat, když za zdí číhají spolubydlící nebo rodiče? Posbírali jsme vyzkoušené triky, díky kterým už budete mít sex, jaký si zasloužíte!

Alice a Jakub se milují výhradně odpoledne, hned jak přijdou z práce. Jedině v tu dobu jsou totiž doma sami. Než se svléknou, pokaždé zazní tradiční věta: „Dals klíče do zámku?“ Zevnitř se zamykají, aby měli jistotu, že je v nejlepším nepřekvapí příchod dalších členů domácnosti. „Žijeme s jeho rodiči v panelákovém bytě, kde pokoje oddělují jenom sádrokartonové příčky,“ vysvětluje Alice. „Všechno je slyšet. A já nesnáším, když se musím při sexu hlídat a být potichu. Proto se milujeme, jen když tu vůbec nikdo není.“ Za několik let soužití s tchyní a tchánem si už zvykla: „Vědomí, že kdykoli může někdo začít lomcovat klíčem do zámku, mě vlastně docela vzrušuje,“ připouští.


Podle agentury Eurostat žije v Čechách v jedné domácnosti s rodiči třiatřicet procent lidí mezi pětadvaceti a čtyřiatřiceti lety. A čím dál víc mladých párů se z finančních důvodů dělí o hnízdo s přáteli nebo sourozenci. A milují se, jen když jsou vyloženě sami. Jestli ovšem s partnerem chodíte teprve krátce, vezete se na vlně dopaminu, oxytocinu a dalších chemikálií, které zvyšují chuť na sex, a naopak snižují vaši obezřetnost. Nejraději byste se s přítelem laskala pořád a je vám jedno, kdo zrovna sedí ve vedlejším pokoji.


„Jednou v noci jsem měla s Jakubem sex po Skypu. Nejdřív jsem byla potichu jako myška, ale pak jsem se přestala ovládat. Říkala jsem si, že už stejně všichni spí. Jenže když jsem si zrovna nejvíc užívala, uslyšela jsem, jak někdo ze spolubydlících spláchl na záchodě, který je naproti mému pokoji,“ svěřuje se třiadvacetiletá Eva. „U snídaně do mě samozřejmě všichni rýpali.“ Existuje vůbec způsob, jak si sex pořádně užít, i když vám zrovna zoufale chybí soukromí? „Hlavně je potřeba brát to s nadhledem,“ tvrdí všichni, kdo s tím mají zkušenosti.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:31