Když se s přítelem ocitnete v ložnici, trochu ho poškádlete...

Jak na to?


Místo abyste ho laskala dlaněmi, používejte jen konečky prstů, ňadra, rty, vlasy, zkrátka buďte co nejněžnější. Třeba si nad něj klekněte, předkloňte se a bradavkami mu jemně přejíždějte po hrudi.

„Existuje mýtus, že jen ženy potřebují blízkost, něhu, mazlení a roztomilost,“ píše spisovatelka a sexuální lektorka Kateřina Janouchová ve své Knize o orgasmu. „Totéž ale potřebují i muži, přestože to jen zřídka jde dohromady s obrazem tvrdé mužnosti, který nám servírují ve filmech a médiích.“

Nejde ale zdaleka jen o to, že drahému uděláte radost. Při mazlení ho totiž zaplavuje hormon oxytocin, díky kterému si bude připadat zamilovanější a uvolní se. Vědci se dokonce domnívají, že právě oxytocin je zodpovědný za mužskou slast. Čím víc budete milého hladit a líbat, tím víc kouzelného hormonu se mu v těle nashromáždí a o to mocnější vyvrcholení prožije. Oxytocin má také na svědomí stahování svalů, které vypuzují semeno. Milencovy výstřiky tedy budou o dost silnější než obvykle.

Nestačí ale jakékoli mazlení. Abyste muže vyslala vstříc výbušnému orgasmu, měla byste se ho dotýkat hlavně v těsné blízkosti genitálií, aniž byste se trefovala do černého. Laskejte ho na stehnech, na hýždích, na varlatech, jenom ne na místě, kde by chtěl mít vaše rty a ruce ze všeho nejvíc. Až se nad partnerem nakonec smilujete a sevřete jeho penis v dlani, zařídíte mu mocný příliv hormonu vítězství – dopaminu!

5 triků, které ho zaručeně rozpálí


1. Oblékněte si podprsenku nebo košilku z co nejjemnějšího materiálu a přejíždějte mu hrudníkem nahoru a dolů po břiše a stehnech. Zastavte pohyb těsně před tím, než se dotknete penisu.
2. Hlaďte ho po bocích (od hrudního koše ke kyčlím). Pokud není lechtivý, zařídí mu laskání téhle části těla prudké vzrušení, na bocích se totiž mužům skrývají citlivá nervová zakončení, spojená přímo s penisem.
3. Požádejte ho, aby si lehl na břicho, a masírujte ho těsně nad hýžděmi. Muži i ženy mají v těchto místech nervová zakončení, jejichž dráždění vysílá do mozku slastné signály. Můžete mu rovnou prohníst i půlky.
4. Líbejte a olizujte ho na podbřišku a na vnitřní straně stehen. Jsou to hodně citlivá místa.
5. Zaměřte pozornost na horní část jeho stehen. Olízněte mu kůži a pak ho do ní jemně kousněte (vlhká pokožka je mnohem citlivější). Laskání těchto míst nepřímo stimuluje penis.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25