Odhalená bokovka zamává vaším vztahem jako zemětřesení osmého stupně Richterovy stupnice. Zjistěte, jestli máte vy nebo partner záletnické sklony, a mazaně je uložte k ledu.

Je možné. že považujete věrnost za samozřejmost. Když někoho milujete, proč byste lezla do postele s jiným? Ve skutečnosti ovšem imunita vůči nevěře neexistuje. Každý se může nakazit. I když s partnerem prožíváte pětihvězdičkovou známost, jednoho dne (nebo spíš večera) můžete skončit pod jednou dekou s krásným neznámým, kterého jste poznala v baru/na ulici a jednoduše jste mu nedokázala odolat. Spousta lidí věří, že láska funguje jako vakcína proti záletům. Není to pravda. Bokovku si může pořídit vášnivě zamilovaný novomanžel stejně jako muž k smrti unavený desetiletým vztahem.


Podle celosvětového průzkumu sexuálního chování, který provedla společnost Durex, přiznává alespoň jednu nevěru 66 % českých mužů  a 46 % českých žen. Odhalte tři znamení, že si váš přítel brousí zuby na bokovku, a čtyři důkazy, že jste sama v pokušení otestovat kvality cizí postele. Na otázky v úvodu každé sekce odpovězte ano/ne. Čím častěji odpovíte kladně, tím víc váš vztah ohrožuje cizoložství. Dozvíte se, kde se skrývají vaše slabiny a na co si dát pozor, abyste i nadále patřili jenom jeden druhému.


Ženy podvádějí, protože:

Partner nesplňuje jejich nároky

? Máte přesnou představu o vlastnostech, které by měl mít váš ideální přítel?

? Pozorujete, že už to mezi vámi nejiskří tak divoce jako v prvních týdnech/měsících chození?

? Kdykoli se pohádáte, začnete pochybovat, jestli se k sobě vůbec hodíte?