Ať to přizná, nebo ne, každý chlap chce mít v posteli šelmu s pořádně zběsilými nápady. Rozpumpujte mu hormony těmihle odvážnými kousky!

Když se muž ocitne v posteli s ďáblicí, omdlívá z toho blahem ještě za pět let. Se zasněným výrazem líčí kamarádům, jak si ho dotyčná podávala, jak řvala, kousala a jaké šílené nápady měla. Dobrá zpráva zní, že milenka-čertice dřímá v úplně každé ženě. Nezáleží na tom, jestli byste o svých sexuálních zkušenostech mohla napsat encyklopedii anebo jestli jste už nekonečně dlouho věrná jednomu chlápkovi. Počítá se hlavně sebevědomí. Muži prostě zbožňují ženy, které se v posteli nestydí a užívají si na plné pecky. Z následujících tipů a triků umíchejte erotický koktejl, který vám i vašemu milovanému pořádně zvedne tělesnou teplotu.


Trik č.1: Vezměte si ho do parády

Správná divoška si uvědomuje, že má nad svým milencem obrovskou moc, a dokáže ji uplatnit, aniž chlapíka vyděsí. Požádejte ho, aby si lehl na postel, a pak mu spoutejte ruce, aby se vás nemohl dotýkat. Můžete použít svůj šátek, jeho kravatu, pouta ze sexshopu, podprsenku od plavek – cokoli. Pak ho rafinovaně mučte. Líbejte ho na krk, na hruď, na břicho... Těsně nad penisem se ale zarazte a vraťte se ke rtům a ušním lalůčkům. Pokud začne žadonit, abyste ho pustila, zeptejte se, proč chce mít volné ruce. Co udělá, až ho rozvážete? Vysvětlete mu, že ho nezbavíte pout, dokud vás nepřesvědčí, že se vám to vyplatí. Až bude celý bezmocný vzrušením bez sebe, dejte mu svobodu, převalte se na záda a pobídněte ho, aby sliby splnil. Bude rozechvělý jako zapnutý vibrátor a určitě si dá záležet, abyste žhnula stejně jako on.  4:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:39